Marka YFood debiutuje w Polsce

Wymyślone w Niemczech, innowacyjne produkty YFood szturmem zdobywają sympatię i uznanie konsumentów. Poznajcie je bliżej, bo od teraz dostępne są one również na naszym rynku. 

Marka YFood została stworzona w 2017 roku przez Bena Kremer’a i Noël Bollmann’a, którzy postanowili zrewolucjonizować przemysł spożywczy tworząc nową kategorię produktową. Mowa o zdrowych i pełnowartościowych posiłkach w formie gotowych napojów oraz koktajli w proszków do samodzielnego przygotowania, których nie należy mylić z napojami białkowymi lub dietetycznymi koktajlami. Produkty marki YFood docenią osoby prowadzące intensywny styl życia oraz ci, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. Wszystkie są dobrze zbilansowane, smaczne oraz zawierają wszystkie niezbędne organizmowi makro i mikroelementy.

Jeden napój lub koktajl = jeden posiłek
Pierwszą propozycją marki YFood były gotowe do spożycia napoje. Bazują one na odtłuszczonym mleku bez laktozy (planowane jest poszerzenie oferty o napoje wegańskie) i dostępne są w dwóch pojemnościach: 330 ml oraz 500 ml. Pierwsza dedykowana jest osobom, które mają mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne w ciągu dnia bądź wybierają napój jako formę lekkiej przekąski. Uczucie sytości po ich spożyciu utrzymuje się od 2 do 4 godzin. W przypadku napojów w większych butkach, z których każdy dostarcza 500 kcal, trwa ono od 3 do 5 godzin.
Alternatywą dla gotowych napojów są koktajle YFood w formie proszku. To propozycja dla konsumentów, którzy często podróżują, bądź preferują samodzielnie przygotowywane posiłki. Dzięki wygodnemu opakowaniu ze strunowym zamknięciem produkt można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Wypicie takiego napoju lub koktajlu jest równoznaczne ze spożyciem posiłku, ponieważ każdy zawiera: białko, błonnik, tłuszcze omega 3 i 6 oraz aż 26 witamin i minerałów. Konsumenci mają do wyboru napoje i koktajle w pięciu różnych smakach: Alpine Chocolate, Smooth Vanilla, Fresh Berry, Happy Banana oraz Cold Brew Coffee (+Kofeina) lub Coffee (+Kofeina).

Ceny i dostępność 
Napoje YFood w butelkach o pojemności 500 ml kosztują ok. 15 zł, a koktajle w proszku ok. 130 zł za opakowania po 1,5 kg (wystarczające na przygotowanie ok. 17 posiłków). Produkty dostępne są w sklepie online: pl.yfood.eu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *