Marka FELIX wprowadza nowości dla kotów

Marka FELIX znów zaskakuje! Właśnie wprowadziła na rynek nowe przekąski dla kotów FELIX Crispies – pyszne i bardzo chrupiące w trzech wyśmienitych smakach. Ponadto w ofercie marki FELIX dostępna jest nowa linia mokrej karmy FELIX Sensations. Wprowadzeniu obu nowości towarzyszy kampania telewizyjna i wielka, psotna akcja samplingowa, która będzie miała miejsce w największych miastach Polski.

Przekąski FELIX Crispies wyróżnia niezwykła chrupkość uzyskana za pomocą specjalnej metody produkcji. Dostępne są w trzech wariantach: o smaku wołowiny i kurczaka, łososia i pstrąga oraz mięsa i warzyw. Zawierają cenne białko, witaminy i kwasy tłuszczowe Omega 6, by Twój kot był zdrowy i szczęśliwy. To pyszne i zdrowe przekąski, którymi rozpieścisz, nagrodzisz swojego ulubieńca i sprawisz mu dużo radości.

FELIX_Crispies_o_smaku_miesa_i_warzyw
FELIX oferuje również nową linię mokrej karmy dla kotów FELIX Sensations w wygodnych, jedno-porcjowych saszetkach. To wyśmienite mięsne kawałki zatopione w aromatycznych galaretkach, które pobudzą wszystkie zmysły kotów. Dostępne są aż w pięciu smakach, więc każdy kot będzie miał swój ulubiony!

FELIX_Sensations_z_Wolowina_w_galaretce_z_pomidorami_100
Aby przekonać się, że Twój ulubieniec nie będzie mógł się oprzeć nowościom FELIX, weź udział w akcji samplingowej i odbierz produkt do wypróbowania. Na właścicieli kotów czeka mnóstwo atrakcji, dobrej zabawy i psot w stylu kota FELIXA!

1. W Galerii Łódzkiej w Łodzi – 18-19.10.2014
2. W Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu – 25-26.10.2014
3. W Galerii Bałtyckiej w Gdańsku – 25-26.10.2014
4. W CH Wola Park w Warszawie – 8-9.11.2014

Rekomendowana cena detaliczna przekąsek FELIX Crispies to ok. 4,50 zł
Rekomendowana cena detaliczna saszetki karmy FELIX Sensations 100g to ok. 1,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *