Marka FELIX wprowadza nowości dla kotów

Marka FELIX znów zaskakuje! Właśnie wprowadziła na rynek nowe przekąski dla kotów FELIX Crispies – pyszne i bardzo chrupiące w trzech wyśmienitych smakach. Ponadto w ofercie marki FELIX dostępna jest nowa linia mokrej karmy FELIX Sensations. Wprowadzeniu obu nowości towarzyszy kampania telewizyjna i wielka, psotna akcja samplingowa, która będzie miała miejsce w największych miastach Polski.

Przekąski FELIX Crispies wyróżnia niezwykła chrupkość uzyskana za pomocą specjalnej metody produkcji. Dostępne są w trzech wariantach: o smaku wołowiny i kurczaka, łososia i pstrąga oraz mięsa i warzyw. Zawierają cenne białko, witaminy i kwasy tłuszczowe Omega 6, by Twój kot był zdrowy i szczęśliwy. To pyszne i zdrowe przekąski, którymi rozpieścisz, nagrodzisz swojego ulubieńca i sprawisz mu dużo radości.

FELIX_Crispies_o_smaku_miesa_i_warzyw
FELIX oferuje również nową linię mokrej karmy dla kotów FELIX Sensations w wygodnych, jedno-porcjowych saszetkach. To wyśmienite mięsne kawałki zatopione w aromatycznych galaretkach, które pobudzą wszystkie zmysły kotów. Dostępne są aż w pięciu smakach, więc każdy kot będzie miał swój ulubiony!

FELIX_Sensations_z_Wolowina_w_galaretce_z_pomidorami_100
Aby przekonać się, że Twój ulubieniec nie będzie mógł się oprzeć nowościom FELIX, weź udział w akcji samplingowej i odbierz produkt do wypróbowania. Na właścicieli kotów czeka mnóstwo atrakcji, dobrej zabawy i psot w stylu kota FELIXA!

1. W Galerii Łódzkiej w Łodzi – 18-19.10.2014
2. W Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu – 25-26.10.2014
3. W Galerii Bałtyckiej w Gdańsku – 25-26.10.2014
4. W CH Wola Park w Warszawie – 8-9.11.2014

Rekomendowana cena detaliczna przekąsek FELIX Crispies to ok. 4,50 zł
Rekomendowana cena detaliczna saszetki karmy FELIX Sensations 100g to ok. 1,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *