Mango i Ananas – letnie nowości marki Bakalland

Nowe owoce Bakalland pochodzą z plantacji w egzotycznej Tajlandii. Wyróżniają się sposobem podania najbliższym świeżej formie owoców, czyli całych krążków ananasa i dużych plastrów mango. Teraz możesz zasmakować słodkich bakalii z najgorętszych zakątków świata przez cały rok.

Gorąca Tajlandia to coraz popularniejszy kierunek wakacyjny. Zjawiskowe plaże, dziewicza przyroda i wspaniała kuchnia zachwycają o każdej porze roku. Ten azjatycki kraj to także ojczyzna egzotycznych owoców, porastających bezkresne plantacje. Dorodne mango i ananasy dojrzewające w tajskim słońcu zaliczają się do kategorii superfruits, czyli owoców cechujących się egzotycznym pochodzeniem, oryginalnym smakiem i skondensowaną zawartością składników odżywczych. Aby zachować najwyższą jakość produktu – maksymalną soczystość, jędrność i smak świeżych owoców – Ananas i Mango Bakalland zostały poddane delikatnemu procesowi suszenia. Następnie całe krążki aromatycznego, słodkiego ananasa oraz duże, soczyste plastry mango zapakowano w wygodnych opakowaniach ułatwiających przechowywanie wcześniej otwartego opakowania. Nowe produkty stanowią uzupełnienie szerokiej oferty bakalii sygnowanych przez ambasadorkę marki – Katarzynę Bujakiewicz.

Soczyste mango

Mango Bakalland pochodzi z najlepszych tajskich plantacji zlokalizowanych w klimacie zwrotnikowym. Nazywany w Indiach „owocem bogów” rośnie w gorącym słońcu na długowiecznych, nawet 300-letnich drzewach. Dorodne i duże, soczyste plastry specjalnej odmiany mango to bogactwo błonnika, witaminy A oraz wapnia. Ta egzotyczna bakalia sprawdzi się jako wyszukana, zdrowa przekąska na co dzień i niecodzienny dodatek do słodkich deserów, dań wytrawnych lub sałatek.

Szacowana cena: 7,99 złotych za 70 g.

Bakalland_Mango 70g

Aromatyczny ananas

Aromatyczne i soczyste ananasy rosną w słonecznych rejonach strefy zwrotnikowej. Owoc wyrasta na szczycie krótkiej łodygi pokrytej rozetą kolczastych liści na plantacji w słonecznej Tajlandii. Całe krążki ananasa to nowy sposób serwowania suszonego owocu, najbliższy świeżej formie podania. Soczyste i jędrne plastry sprawdzą się jako wyszukana przekąska bogata w błonnik, będący nieodłącznym elementem zdrowej diety. Będą też niecodziennym dodatkiem do domowych wypieków, deserów i sałatek.

Szacowana cena: 5,99 złotych za 70 g.

Bakalland_Ananas 70g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *