Maksimum smaku, koloru i wartości odżywczych przy minimum tlenu

Truskawki, maliny, jeżyny czy jagody to smaki polskiego lata. Są nie tylko soczyste, ale też pełne witamin i kolorów. Zachowanie właściwości świeżych owoców oraz warzyw podczas przetwarzania może być wyzwaniem. Z tym zadaniem perfekcyjnie radzi sobie blender próżniowy Bosch VitaMaxx.

Wysoka jakość wykonania to domena marki Bosch. Blender VitaMaxx jest dopracowany w każdym detalu – od obudowy po ostrza. Kielich o pojemności 1,5 litra jest wykonany z Tritanu – tworzywa, które przypomina szkło, ale jest odporne na zarysowania. Dzięki temu elementy blendera mogą być myte w zmywarce. Dodatkowo, pielęgnację urządzenia ułatwia funkcja automatycznego czyszczenia, uruchamiana jednym przyciskiem. Blender wyposażony jest w ostrze ze stali nierdzewnej, radzące sobie z nawet z kostkami lodu. Ma 1000 W mocy oraz automatyczny program do próżniowego blendowania, które zapewnia zachowanie wyrazistego smaku i apetycznego koloru koktajli, przecierów czy zup-kremów. Dzięki odessaniu powietrza z wnętrza kielicha, na ich powierzchni nie tworzy się piana, a konsystencja jest gładka i aksamitna.

Blendujesz i przechowujesz jak chcesz
Poza samym blenderem Bosch oferuje także gamę akcesoriów umożliwiających wygodne przechowywanie przygotowanych potraw czy też samych owoców i warzyw, z których wiele ma krótki termin przydatności do spożycia. Do akcesoriów tych należą praktyczna butelka ToGo oraz próżniowe pojemniki w dwóch rozmiarach z możliwością ustawienia daty. Kompatybilne z blenderem VitaMaxx oraz (poprzez specjalny adapter) z pozostałymi urządzeniami tego typu, sygnowanymi marką Bosch są także wielorazowe worki próżniowe. Tworzy je wielowarstwowy materiał pozwalający na przechowywanie żywności w lodówce, zamrażarce lub spiżarni bez przechodzenia zapachów. Ich praktyczność podkreśla błyskawiczny zamek oraz etykieta do zapisywania daty. Worki dostępne są w dwóch pojemnościach: 1,2 l oraz 3,8 l i stanowią nowość w ofercie. Używając worków i pojemników do pakowania próżniowego możemy dwukrotnie przedłużyć świeżość jedzenia oraz zatrzymać więcej cennych substancji odżywczych, w tym wspomagającej naszą odporność witaminy C.

Producent: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego
Więcej informacji na stronie: www.bosch-home.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *