Makaron stworzony z myślą o dzieciach

Chcecie wzbogacić menu swoich pociech o wysokiej jakości produkty pełne wartości odżywczych, a jednocześnie zagwarantować im zabawę podczas posiłków? Sięgnijcie po nowe rodzaje makaronu marki Podravka.

Dane rynkowe pokazują, że konsumpcja makaronu w Polsce z roku na rok rośnie. Nic dziwnego – dania na jego bazie są bardzo różnorodne, proste w przygotowaniu, a jednocześnie smaczne, stąd lubiane także przez dzieci. Firma Podravka postanowiła wyjść naprzeciw preferencjom najmłodszych i stworzyła linię Kids Pasta. Obejmuje ona makaron w kształcie zwierzątek oraz literek, który doskonale sprawdzi się jako dodatek do zup oraz sosów serwowanych dzieciom.

Kids Pasta ZOO i Kids Pasta ABC powstają z mąki uzyskiwanej z wysokogatunkowej pszenicy durum (typu włoskiego), dzięki temu mają zdecydowanie wyższą wartość odżywczą niż makarony produkowany ze zwykłej oczyszczonej mąki pszennej. Znajduje się w nich bogactwo białka, tłuszczu, witamin i składników mineralnych. Jednocześnie cechuje je niższy indeks glikemiczny. Makarony z pszenicy durum mają też inne walory – nie rozgotowują się, nie sklejają oraz zachowują sprężystość.

Nowości marki Podravka są dostępne w opakowaniach o standardowej gramaturze (500 g). Ich sugerowana średnia cena wynosi 3,99 zł.

Producent: Podravka

Więcej informacji na stronie: www.podravka.plvka,

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *