Magiczne chwile w kuchni z Helio

Jak stworzyć niezapomniane świąteczne wypieki? Wystarczą sprawdzone przepisy, dobrej jakości składniki, wśród których nie może zabraknąć bakali i gotowych mas do ciast, z makową na czele. Dostarcza ich firma Helio.

Nadchodzi długo wyczekiwane Boże Narodzenie – czas radości, rodzinnych przygotowań, wspólnych spotkań przy stole… I chodź w tym roku święta będą inne niż zwykle, to warto podtrzymać tradycje, namawiając domowników do tego, by wspólnie wyczarować słodkie przysmaki.

Rodzinne pieczenie można zacząć od babeczek i ciasteczek z zamieszczonego poniżej wideo przepisu Helio, zwłaszcza że dzięki gotowym masom do ciast marki Helio (makowej i krówkowej Premium), każdy może zostać mistrzem w tworzeniu świątecznych specjałów:

Po rozgrzewce, czas na ciasto, bez którego nadchodzące święta nie istnieją. Mowa oczywiście o makowcu. Można go przygotować na wiele sposobów. Dziś polecamy przepis na nowoczesną odsłonę tego tradycyjnego wypieku, pochodzący z kanału Helio – Bakaliowe Klimaty:

Na zakończenie mamy dla Was propozycję ciasta, które sprawi, że wszyscy domownicy poczują magię świąt. Wypróbujcie przepis na efektowną, a przy tym bardzo smaczną makową choinkę, którą przygotujecie w okamgnieniu i z dumą postawicie na stole:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *