Macie ochotę na Bobby Burgera? Od teraz możecie go odebrać nie wysiadając z auta

Największa polska sieć burgerowni wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów.  Do opcji zamówień przez internet, odbioru osobistego i dowozu pod wskazany adres właśnie dołączyła usługa drive thru. Przeczytajcie jak i gdzie ona działa.

Zamówienie możecie złożyć w najwygodniejszy dla siebie sposób: telefonicznie, za pomocą aplikacji mobilnej lub strony www Bobby Burger. W komentarzu lub podczas rozmowy trzeba zaznaczyć, że interesuje nas opcja drive thru. W celu szybkiej identyfikacji wymagane jest także podanie modelu, koloru i numeru rejestracyjnego samochodu, którym po jedzenie przyjdziecie. Chwilę wcześniej obsługa lokalu jest informowana o tym fakcie (telefonicznie lub na Messengerze). Po zatrzymaniu się pod konkretną burgerownią wystarczy użyć dwa razy klaksonu lub zadzwonić do obsługi, a ona przyniesie nam jedzenie bezpośrednio do samochodu. Jeśli nie zapłaciliście za zamówienie przez internet, to w tym momencie będziecie mogli to zrobić za pomocą mobilnych terminali.
Usługę kierujemy do osób, które nie mają czasu na odbiór osobisty, wejście do lokalu. Przemieszczają się po mieście lub wracają do domu po pracy i chcą szybko zjeść ulubionego burgera. Ze względu na to, że obecnie nie możemy oferować konsumpcji na miejscu w pełnym zakresie, staramy się zrobić wszystko, aby nasi stali klienci nie musieli rezygnować z naszych burgerów. Oczywiście tym samym liczmy na to, że nowa usługa pomoże nam finansowo przetrwać ten trudny dla całej branży gastronomicznej czas – mówi Krzysztof Kołaszewski, współzałożyciel sieci Bobby Burger. Usługa drive thru jest dostępna od 12 maja. Póki co pilotażowo realizują ją wybrane warszawskiego lokale sieci, zlokalizowana na ulicach: Woronicza, Żurawiej, Kasprzaka, Saskiej, w Alei Solidarności oraz przy Placu Zbawiciela

Od food trucka do sieci
Początki marki Bobby Burger sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych siedmiu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca 19 polskich miast, takich jak: Warszawa, Olsztyn, Poznań, Łódź, Szczecin, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz czy Lublin. Obecnie sieć liczy 45 lokali. Bobby Burger planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej.

Więcej informacji na stronie:

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *