Lodziarnie marzeń w dwóch kolejnych miastach

Do niedawna z unikalnej opcji samodzielnego tworzenia lodowych deserów, oferowanej przez galaterię Ice Dream można było korzystać tylko w Warszawie. Teraz się to zmieniło, bo stoisko pod tym szyldem pojawiło się również w Katowicach, a niebawem ruszy także w Poznaniu.

Mieszkańcy Śląska mogą testować nową koncepcję sprzedaży lodów od 28 listopada w Galerii Katowickiej.Wszystkich miłośników mrożonych przysmaków z Wielkopolski zapraszamy zaś od połowy grudnia do poznańskiego centrum handlowego Avenida. To właśnie na drugim piętrze tego znajdującego się tuż przy dworcu kolejowym i autobusowym obiektu ulokowane będzie stoisko Ice Dream.

Śląski „bonbon”  i Poznańska „bimba”
W galateriach Ice Dream na klientów czekają włoskie lody w wielu różnych smakach (od klasycznych po bardzo nietuzinkowe) i cała masa dodatków do nich. Każdy nakłada je, komponuje i ozdabia sam. Rola pracownika lodziarni sprowadza się jedynie do zważenia deseru oraz podania jego ceny. W ofercie nowo otwieranych stoisk są regionalne akcenty. Z myślą o mieszańcach Śląska powstały takie propozycje jak: Kasztanowy Bronok, Zana-Śmietana czy Szekuladowy Bonbon. Specjalnie dla Poznaniaków przygotowany został zaś zielono-żółty miks mango i zielonej herbaty pod nazwą Bimba (nawiązujący do kolorów jeżdżących po mieście tramwajów, które gwarowo nazywane są bimbami).

Chwytliwy koncept
Galaterie w Katowicach i Poznaniu , wraz z tym działającym od kwietnia br. w stołecznym centrum handlowym Arkadii, to początek ogólnopolskiej sieci lodziarni opierających się na koncepcie „self-service ice cream”. Został on zaczerpnięty z Włoch, gdzie stoiska tego typu (choć dużo skromniejsze tak pod względem oferty, jak i wystroju) cieszą się dużą popularnością. Wiele wskazuje na to, że i u nas pomysł chwyci, bo jest atrakcyjny i dla klientów (przyciąga ich nowym podejściem do sprzedaży lodów), i dla centrów handlowych (urozmaica strefę foodcourt).

Więcej informacji na stronie:

Home

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *