Samsung Infinity – sprzęt dla pasjonatów gotowania i wysmakowanego wzornictwa

Piekarniki z funkcją pieczenia na parze, skośne okapy i płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem – to urządzenia dostępne w ramach linii Samsung Infinite. Stworzona ona została z myślą o wszystkich ceniących sobie estetykę, nowoczesny design i innowacje, które realnie wpływają na komfort użytkowania.

Dobry design to taki, który odznacza się harmonią i równowagą pomiędzy poszczególnymi elementami. Nie boi się też zaskakiwać, dzięki czemu możliwe jest tworzenie rozwiązań, które spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. W przypadku piekarników Samsung z linii Infinite zastosowano innowacyjne rozwiązanie – tradycyjne, horyzontalne linie zastąpiono wertykalnymi. Centralnym punktem piekarników jest pionowa, smukła szyba, która nadaje urządzeniom eleganckiego charakteru. Nie mniej ważne są materiały, użyte do stworzenia urządzeń. Przyjemne w dotyku satynowe szkło i matowe elementy podkreślają szyk oraz ekskluzywny charakter pomieszczenia, w którym zainstalowano piekarnik.

Fokus na zdrowie i funkcjonalność
Każdy piekarnik z kolekcji Infinite Line to doskonały sposób na zdrowe i smaczne gotowanie oraz ogromne możliwości eksperymentowania we własnej kuchni. W modelu Dual Cook Real Steam możemy przygotować potrawy na parze przy wykorzystaniu specjalnego naczynia ze stali nierdzewnej z żaroodporną pokrywą. Przygotowując potrawy w ten sposób mamy gwarancję, że zachowane zostaną wszystkie składniki odżywcze i niepowtarzalny smak. Z kolei model Dual Cook Steam Assistant umożliwia pieczenie w asyście pary, wypełniając nią wnętrze piekarnika, co sprawia, że potrawy są soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz. Co więcej, dzięki funkcji Dual Cook i specjalnemu separatorowi przygotujemy w nich dwie potrawy jednocześnie w różnych trybach bez obawy o przenikanie zapachów. Żeby zwiększyć komfort użytkowania piekarników producent zainstalował w nich prowadnice teleskopowe, pozwalające na wysunięcie całej brytfanny. Zadbał też o to, żeby ich drzwiczki otwierały się oraz zamykały płynnie i cicho (zapewnia to funkcja Soft Close Door).

Co poza piekarnikami
Linię Samsung Infinite uzupełniają dwa piekarniki kompaktowe, jeden z funkcją gotowania na parze, drugi z funkcją mikrofali. Do tego dochodzi szuflada podgrzewająca, w której można rozmrażać produkty, podgrzewać naczynia, utrzymywać ciepło przyrządzonych potraw, jak i wykorzystać do odstawienia ciasta drożdżowego do wyrośnięcia. W kolekcji znajdziemy także skośne okapy oraz płytę indukcyjną z wbudowanym wyciągiem. Umiejscowienie wyciągu na środku płyty sprawia, że możemy ją zamontować w dowolnym miejscu w kuchni – np. na wyspie – bez konieczności podłączenia do wentylacji. Dodajmy, że wybranymi urządzeniami z tej linii można sterować za pomocą aplikacji Samsung Smart Things.

Więcej informacji na stronie: www.infiniteline.samsung.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *