LIMITOWANA EDYCJA NOWYCH SMAKÓW DAYUP PEARLS

Firma Arteta wprowadziła do sprzedaży limitowaną linię produktu DayUp Pearls – Winter Edition. To trzy nowe warianty smakowe inspirowane świątecznymi ciastami:

  • Makowiec
  • Śliwka z cynamonem
  • Sernik waniliowy

Nowe propozycje to rozszerzenie linii DayUp Pearls, które do tej pory dostępne były w 6 wariantach smakowych. Trzy nowe produkty z linii Winter Edition to specjalna, limitowana edycja dostępna w ofercie marki w sezonie zimowym. Wszystkie nowości to mix musów owocowych, wzbogaconych o charakterystyczną nutę świątecznych, słodkich smaków.

Makowiec to połączenie jabłka i borówki z białym i niebieskim makiem. Drugi smak to mix jabłka i śliwki z cynamonem, natomiast Sernik waniliowy to jabłko z bananem z dodatkiem oryginalnej wanilii z Tahiti. We wszystkich smakach znajdziemy również śmietankę kokosową, tapiokę i rodzynki.

Oferta będzie dostępna do wyczerpania zapasów.

Cała gama produktów DayUp Perls to smaczna alternatywa dla deserów mlecznych, a przy tym w pełni naturalna. Hasło marki #bezściemy w pełni oddaje skład produktów. Nie zawierają one sztucznych substancji zapachowych, wypełniaczy, syntetycznych witamin, dodatków, barwników, polepszaczy smaków oraz konserwantów. Do ich wyrobu nie użyto cukru, słodzików, syropu glukozowego ani tłuszczów utwardzanych. To desery wegańskie oraz naturalnie bezglutenowe.

 Cena rekomendowana 3,49 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *