Likiery Dalkowski w nowych smakach

Likiery Dalkowski tym sezonie powiększyły się o trzy nowe smaki: Dalkowski Chocotella, Dalkowski Strawberry oraz Dalkowski Vanilla. Dalkowski Chocotella to likier o smaku czekoladowym, Dalkowski Vanilla to prawdziwa przyjemność smaku wanilii, oba likiery doskonale pasują do aromatycznej kawy czy pysznych lodów, zaś do deserów na zimno proponujemy znakomity likier Dalkowski Strawberry o smaku śmietankowo- truskawkowym.

Likiery mają aksamitną konsystencję. Wszystkie dostępne są w pięknej, kobiecej w kształtach butelce. Eleganckie elementy liternictwa na butelce podkreślają wyrafinowany charakter likieru. Nowe wersje smakowe korespondują z wymaganiami konsumentów, oczekujących od produktów tradycyjnych i uznanych na rynku, otwierania się na nowe odkrycia smakowe.

Dalkowski – marka z tradycją
Najnowsze trio: CHOCOTELLA, STRAWBERRY, VANILLA

DALKOWSKI CHOCOTELLA – to najwyższej jakości likier o smaku czekolady. Doskonale smakuje lekko schłodzony w czystej postaci, idealnie komponuje się z aromatyczną kawą oraz z lodami.

Dalkowski Chocotella

DALKOWSKI VANILLA – likier o smaku wanilii. To prawdziwa przyjemność smaków w czystej postaci. Jest także doskonałym dodatkiem do lodów zaś wyjątkowo komponuje się z kawą (na ciepło i zimno), ponieważ podkreśla jej smak i niecodzienny aromat.

Dalkowski Vanilla

DALKOWSKI STRAWBERRY – likier o smaku śmietankowo – truskawkowym, to wyjątkowe połączenie aksamitnej śmietanki oraz smaku dojrzałych truskawek.  Doskonale smakuje w lekko schłodzonym kieliszku, jak również jako dodatek do deserów, ciast na zimno oraz owocowych ptysi.

Dalkowski Strawberry

Sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł
Więcej informacji na stronie: http://www.dalkowski.pl

Początki marki Dalkowski sięgają 1921 roku, kiedy fabryka wódek i likierów Graffa, mieszcząca się w Toruniu przy ul. Królowej Jadwigi 16 zakupiona została przez BRACI LUDWIKA I ROMANA DALKOWSKICH, którzy w krótkim czasie doprowadzili przedsiębiorstwo do rozkwitu. Bracia Dalkowscy stworzyli wytwórnię, w której udało im się połączyć rodzinny biznes z autentyczną pasją i tradycją wytwarzania znamienitych trunków. W 1923 firma mieściła się przy ul. Strumykowej 5/7 i nazywała się: Fabryka Wódek i Likierów Bracia Dalkowscy, Destylarnia i Miodosytnia. Od początku firma zbierała najlepsze receptury na trunki, dokumentowała swój rozwój i zdobywała kolejne patenty. W 1925 roku firma braci Dalkowskich otrzymała Złoty Krzyż Wielkiej Nagrody na wystawie światowej (Campionaria Mondiale) w Rzymie, m.in. za: Riesling oraz Vino Vermouth wyrób krajowy, L. Dalkowski e Comp. Toruńo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *