Likier Dalkowski Advocaat z czekoladkami w prezencie

Czasem mamy ochotę na coś wyjątkowego. Pysznego i wytwornego. Cóż… lubimy się rozpieszczać i uwielbiamy dostawać prezenty. Wyszukane trunki, pyszne czekoladki, aromatyczne napary. Wszystko co sprawia, że zwykłe codzienne chwile stają się niezwykłe. Małe, proste rzeczy, które sprawiają nam radość.

Firma Henkell Polska wprowadziła na rynek Dalkowski Advocaat w opakowaniu z czekoladkami. Nowa elegancka edycja, to wyjątkowe połączenie aksamitnego likworu z wykwintnymi czekoladowymi cukierkami o smaku likieru jajecznego. Całości dopełnia elegancki karton z przezroczystym wiekiem pięknie eksponującymi zawartość opakowania.

Dalkowski Advocaat to doskonała i wyważona kompozycja żółtek jaj kurzych oraz alkoholu. Jest znakomitym dodatkiem do lodów i deserów. Lekka, kremowa konsystencja sprawia, iż wyśmienicie smakuje również w czystej postaci.

Od niego wszystko się zaczęło

Henkell&Co. Polska_Dalkowski Advocaat_z czekoladkami_350pxW listopadzie 1909 roku Ludwik Dalkowski otworzył w Poznaniu Fabrykę Likerów, Destylację i Hurtownię Alkoholi, pod adresem Ostrówek 10/11.

W 1921 bracia Ludwik i Roman Dalkowski wykupili Fabrykę Wódek i Likierów Franza Graffa w Toruniu, z siedzibą przy ul. Królowej Jadwigi 16. O Dalkowskich pisano wówczas „Ludzie w średnim wieku, żonaci, pochodzą z Poznania i są z zawodu destylatorami. Właściciele są ludźmi pracowitymi i zapobiegliwymi i starają się sprostać swoim zobowiązaniom.”

Dzisiaj cały dorobek i tradycja są kontynuowane przez firmę Henkell Polska. Smaki przezywające swój renesans ze względu na wyśmienite receptury niezmiennie znajdują swoich oddanych konsumentów.

Likier Dalkowski Advocaat z czekoladkami zestaw:

Cena ok. 20 zł

Dostępny w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym na terenie całego kraju.

Henkell Polska

Henkell Polska to globalny sprzedawca alkoholi. Firma eksportuje swoje trunki do 20 krajów świata. Dzięki wysokiej jakości oraz bogatej gamie produktów, firma została wyróżniona ponad 100 nagrodami i medalami na wielu prestiżowych konkursach. Know-how, duże doświadczenie oraz najwyższe standardy jakościowe w produkcji likierów sprawiają, że Dalkowski idealnie pasuje do rodziny alkoholi Henkell Polska.

www.dalkowski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *