Lemoniady Letnie Jabłko od Braci Sadowników

Lekkie, owocowe napoje to idealny wybór na upalne dni. Bracia Sadownicy wprowadzają nowość – linię lemoniad Letnie Jabłko w trzech wariantach smakowych. Dodatkami do tłoczonego na zimno soku jabłkowego są w nich letnie owoce, zioła i… warzywa.

Lemoniada to nieodłączny towarzysz wiosenno-letnich spotkań. Daje przyjemne orzeźwienie, jest lekka, a jednocześnie pełna smaków. Można przygotować ją z wielu sezonowych owoców i ciekawych dodatków. Napój najlepiej smakuje schłodzony, z kostkami lodu, podany w wysokiej szklance i pity przez słomkę. Tym, którzy szukają inspirujących, orzeźwiających smaków, a jednocześnie zdrowych, naturalnych napojów polecamy linię lemoniad Bracia Sadownicy.

Trzy kompozycje do wyboru
Nowa linia obejmuje autorskie kompozycje bazujące na tłoczonych na zimno sokach owocowych (ich zawartość sięga 70%), wśród których oczywiście dominuje jabłkowy. Każdy wariant uzupełnią nuty ciekawych sezonowych owoców oraz wyciągi z ziół, a w jednym przypadku także warzyw. Letnie Jabłko z wiśnią i lawendą zaskakuje kwiatowym aromatem, Letnie Jabłko z ogórkiem i miętą wytrawnie orzeźwia, Letnie Jabłko z mirabelką i melisą pobudza kwaskowym smakiem. Jak wszystkie produkty marki Bracia Sadownicy lemoniady mają „czyste etykiety” i krótkie składy. Nie ma w nich ani grama dodanego cukru, naturalna słodycz owoców sprawia, że jest on zbędny. 

Cena i dostępność
Nowe produkty będą miały swoja premierę 10 czerwca, czyli dziś w sklepach sieci Lidl. Sugerowana cena szklanych butelki o pojemności 500 ml, która jest idealna do wypróbowania i podzielenia się z bliskimi wynosi 3,99 zł.

Nasz faworyt 🙂

Producent: Bracia Sadownicy
Więcej informacji na stronie:

Strona główna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *