Lekcja ortografii z marką Gosia

Ortografia? W ogóle/wogóle* nie mam z nią problemów! Nauka ortografii i zasad pisowni towarzyszy nam od najmłodszych lat. Może się wydawać, że można się ich nauczyć tylko przez żmudne i nudne wkuwanie na pamięć słownika ortograficznego, ale czy na pewno/napewno*? Marka Gosia znalazła sprytny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym! Nowe woreczki z suwakiem to propozycja marki przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach.

Kreatywna lekcja… w domu i między lekcjami

Jak połączyć elementy edukacyjne z przyjazną dziecku rozrywką? To pytanie, które rodzice zadają sobie bardzo często. Warto pamiętać, że dzieci najlepiej chłoną wiedzę, gdy jest ona podana w oryginalny, zaskakujący i przystępny sposób. By niezbędna wiedza z zakresu ortografii trafiła do dzieci w przyjemny i ciekawy sposób, marka Gosia proponuje sprytny patent – wielofunkcyjne woreczki zadrukowane słówkami i zwrotami, które często sprawiają dzieciom trudności. Ponadto na woreczku jest pole do opisu, na którym możemy dopisywać inne trudne wyrazy czy zwroty.

Jeden produkt – wiele zastosowań

Woreczki doskonale łączą w sobie walory praktyczne i edukacyjne. Idealnie sprawdzają się podczas wyjścia na basen, do zapakowania drugiego śniadania czy przekąsek do szkoły lub na wycieczkę, a także do przechowywania różnych dziecięcych skarbów. Mnogość zastosowań sprawia, że przygotowując razem z rodzicami śniadanie i rozpakowując posiłek w szkole, chowając w woreczkach kredki czy inne drobiazgi, dziecko przygląda się prawidłowo zapisanym wyrazom i utrwala je w pamięci. Wysokiej jakości woreczki z suwakiem są szczelne, pojemne (1,5 l.) i odporne na liczne perturbacje w szkolnym plecaku czy torbie. Twoje dziecko będzie zadowolone, po prostu/poprostu* 

*niepotrzebne skreślić

Woreczki z suwakiem dla dzieci marki Gosia

Cena: ok. 5,99 zł

gosia_woreczki_dla_dzieci_jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *