Leifheit ułatwia krojenie

Na wielkanocnym stole bezsprzecznie królują jaja. W wielu domach z tej okazji jada się również sałatki, z klasyczną jarzynową na czele. Błyskawicznie, a co więcej precyzyjnie tak jajka jak i warzywa pokroisz używając urządzeń marki Leifheit.

W jednakowej grubości owalne lub okrągłe plastry, a także równiutkie cząstki. Na te trzy sposoby jajka podzielić można za pomocą jednej krajalnicy ProLine Combi. Jej nierdzewne druty tnące bez trudu pokroją także pieczarki, kiwi czy ziemniaki przeznaczone do gotowania w mundurkach, smażenia lub pieczenia. ProLine Combi ma masywną obudowę, wykonaną – podobnie jak druty – ze stali szlachetnej, dzięki czemu posłuży przez lat. Jest też stabilna i przyjemna w użytkowaniu, a dodatkowo łatwo się ją myje.

Warzywne operacje ekspresowo

Tempo krojenia warzyw stanie się znacznie szybsze z uniwersalną krajalnicą Signature. Jest ona wyposażona w trzy wkłady, dzięki którym uzyskamy idealnie równe i nie za grube paski, słupki (w stylu jullienne), kostkę lub plasterki. Urządzenie sprawdzi się przy wielu okazjach m.in. w trakcie przygotowywania warzywnych zapiekanek, sałatek, a także dekoracji. Używając go bez trudu na drobną kosteczkę pokroimy nawet cebulę. Przy tej okazji na pewno nie uszkodzimy sobie koniuszków palców – chroni przed tym wygodny uchwyt. Po zakończeniu bezkrwawych operacji na warzywach trzy bardzo ostre noże można schować i bezpiecznie przechowywać w dołączonym do krajalnicy pojemniku.

Sugerowane regularne ceny opisanych krajalnic wynoszą: 69 zł za model ProLine Combi oraz 99 zł za model Signature.

Więcej informacji na: www.leifheitsklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *