olej z orzecha 0,5L

Le Pepe- olej z orzechów włoskich tłoczony na zimno i nierafinowany

Większość występujących na rynku olejów z orzechów włoskich, których cena jest zbliżona do oleju Le Pepe jest rafinowana. Jak wiadomo proces rafinowania pozbawia oleju wielu cennych składników odżywczych.

Osoby preferujące zdrowy styl życia i zbilansowaną dietę docenią zapewne jego cenne właściwości odżywcze i będą chętnie używały tego oleju w codziennej diecie.

Zdrowotne zalety oleju z orzechów włoskich wynikają z faktu, że jest on bogatym źródłem bioflawanoidów, witamin A, C, B1, B2, B6, P i E, enzymów roślinnych, kwasów nienasyconych (w tym Omega 3 i 6) i wielu minerałów.

Olej z orzechów włoskich jest bardzo popularny w kuchni francuskiej i gruzińskiej. Jego delikatny smak i pełny aromat nadaje niepowtarzalny smak sałatkom warzywnym i wielu innym daniom podawanym na zimno. Ze względu na doskonałe efekty smakowe można go dodać pod koniec gotowania do różnych dań mięsnych.

olej z orzecha 0,5L

Dystrybutor: Italmex Warszawa Sp. z o.o., ul. Jana Olbrachta 94, 01-102 Warszawa, www.italmex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>