La Classica – klasyczny minimalizm od Villeroy & Boch

Odpowiednio zaaranżowany stół zaspokaja zmysł estetyki i pobudza apetyt! Ale musi również pozostać w zgodzie z formą spotkania. Nie wystarczy dobrać zastawy do konkretnej okazji. Sztućce też mają swój charakter i styl! Nie są tylko dodatkiem! Mogą decydować o aranżacji stołu – podkreślić urodę zastawy albo całkowicie ją zmienić. Dlatego Villeroy & Boch podpowiada, jak dobrać sztućce, by zjeść posiłek ze smakiem – który nierozerwalnie związany jest z gustem!

La Classica – klasyczny minimalizm
W myśl zasady, że piękno tkwi w prostocie, jeśli serwujemy wykwintne dania, warto postawić na minimalistyczną oprawę. Uroczysty posiłek wymaga dokładnego zaplanowania! Biała porcelana, elegancki obrus, stonowane dodatki i oczywiście odpowiednie sztućce. Takie, które nie odwrócą uwagi od dań, a dodadzą im charakteru! Kolekcja La Classica od Villeroy & Boch to klasyka we współczesnym aranżowaniu stołu! Sztućce mają smukłe i wąskie sylwetki oraz mocno zarysowane linie. Ich minimalistyczne wzornictwo połączone jest z wysokiej klasy stalą nierdzewną 18/10, o zawartości 18% chromu i 10% niklu. Bo elegancja musi łączyć się z jakością! Podkreślą one urok stylowej zastawy, takiej jak La Classica Nuova i La Classica Contura. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są pojedynczo lub w zestawach: 24- elementowym, 30-elementowym lub 70-elementowym.

LaClassicaBestec LaClassicaBestec LaClassicaBestec LaClassicaBestec LaClassicaBestec LaClassicaBestecLaClassicaBestec LaClassicaBestec ***

Villeroy & Boch jest jedną z wiodących marek premium na świecie w segmencie wyposażenia wnętrz. Rodzinna firma, która została założona w 1748 roku z siedzibą główną w miejscowości Mettlach w południowych Niemczech, stawia na innowacyjność, tradycję i wyjątkowy styl. Asortyment produktów podzielony jest na dwa działy: Łazienka i Wellness oraz Zastawa Stołowa. Firma jest dziś obecna na rynkach w 125 krajach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *