Kultowy wafelek, ciastko i napój w lodowej formie

Grześków, Jeżyków ani oranżady Hellena nikomu przedstawiać nie trzeba. Przedstawienia wymagają natomiast dostępne od tego sezonu lody inspirowane smakiem tych produktów. Zachęcamy do ich spróbowania, zwłaszcza że aura wyjątkowo temu sprzyja.

Oferta firmy Colian obfituje w szereg propozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Od lat szlagierami w niej są chrupiące Grześki, najeżone bakaliami Jeżyki oraz landrynkowa Hellena. Do stworzenie ich lodowych wydań producentowi posłużyły najbardziej klasyczne i lubiane przez konsumentów warianty tych słodyczy oraz napoju.

Oranżada w wersji supercool
W upale dni pragnienie najlepiej gaszą i doskonale orzeźwiają tzw. lody wodne. Nowych, oryginalnych wrażeń ich nie tylko małym wielbicielom dostarczą lody o autentycznym landrynkowym smaku czerwonej oranżady marki Hellena. Dostępne są one w dwóch kształtach (stożka i świderka) serwowanych na patyku, a także w tubie. Przybliżone ceny poszczególnych wariantów wynoszą odpowiednio: 1,50 zł za 50 ml; 2,00 zł za 65 ml oraz 2,00 zł za 70 ml.

 

Gratka dla amatorów czekolady
Fanom klasycznego wydania Grześków ich smak na pewno przypomni podany na patyku kakaowy lód na bazie mleka, oblany autentyczną deserową czekoladą Goplana z kawałkami wafli. Mogą oni również sięgnąć po kakaowego loda w połączeniu ze wspomnianą już czekoladą oraz sosem o smaku czekoladowym, umieszczonego w ciemnym, kakaowym rożku waflowym, stanowiącym unikat na rynku. Każdy z tych zimnych przysmaków kosztuje ok. 3,00 zł, przy czym ten na patyka ma 100, a w rożku 110 ml pojemności.

Jeżyki na patyku
Znakiem rozpoznawczym Jeżyków jest bogactwo dodatków. Nie mogły ich więc zabraknąć również w lodach tej marki. Ich ciasteczkowe wnętrze ma karmelową otoczkę oraz polewę z aksamitnej mlecznej czekolady Goplana z dodatkiem rodzynek, chrupek ryżowych i orzechów laskowych. To oryginalne połączenie smaków i tekstur (znane z Jeżyków Classic) zapewni chwile zmysłowej przyjemność. Uwagę zwraca też jedyny w swoim rodzaju kształt loda, który wygląda jak ciasteczko na patyku. Cena: ok. 4,00 zł za 90 ml.

Producent: Colian
Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *