Kultowe ciasteczka w przysmakach Grycana

Od 6 stycznia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan skosztować można wyjątkowych propozycji z oferty „Zima z Oreo”.

Mocno kakaowych herbatników przełożonych waniliowym kremem nikomu przedstawiać nie trzeba. Sieć lodzarnio-kawiarni Grycan postanowiła wzbogacić nimi trzy propozycje przygotowane specjalnie na ponure, zimowe dni. Pokruszone i całe Oreo stanowi dodatek do deseru złożonego z trzech kulek lodów (straciattella, czekoladowych i sorbetu z malin), bitej śmietany oraz polewy czekoladowej. Niejednego kawosza skusi zapewne latte Oreo, czyli espresso z gęstą mleczną pianką i syropem czekoladowym, udekorowane bitą śmietaną oraz wspomnianym, kultowym ciastkiem. Pyszną dawkę energii, ale bez kofeiny można zafundować sobie sięgając po gęstą, aksamitną czekoladę na gorąco, która również serwowana jest z bitą śmietaną i Oreo. Dostępny w ramach tej oferty deser lodowy kosztuje 17,90 zł; kawa latte – 15,90 zł; a czekolada na gorąco – 14,90 zł.

„Umilaczy” co niemiara
– Gorąco zachęcam do skosztowania naszych trzech nowych propozycji. Mamy nadzieję, że te słodkości umilą naszym gościom zimowe spotkania z rodziną i przyjaciółmi – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci lodziarnio-kawiarni, która liczy już ponad 150 lokali, znajdujących się nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Europy. Ich menu obejmuje przeszło 60 różnych smaków lodów, zarówno na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego jak i owoców, a także kilkadziesiąt deserów lodowych. Do tego dochodzą domowe ciasta, torty, rurki z bitą śmietaną, świeżo wyciskane soki, koktajle owocowe oraz kawa parzona z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli i twórców marki – Elżbietę i Zbigniewa Grycanów.

Więcej informacji o marce Grycan znaleźć można na stronie www.grycan.pl oraz na jej profilach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *