Królewska nowość od Helio

W gamie bakalii Helio Natura pojawiła się kolejna ciekawa propozycja dla amatorów zdrowych i w stu procentach naturalnych przekąsek. Poznajcie daktyle odmiany Deglet Nour, określanej mianem królowej wszystkich daktyli.

Deglet Nour (nazywane też daktylami światła) wyróżniają się bursztynową barwa oraz delikatną, lecz wyczuwalną w smaku, miodową nutą. W porównaniu do daktyli innych odmian, Deglet Nour są też bardziej mięsiste. Ze względu na swoją strukturę świetnie sprawdzą się jako dodatek do zdrowych potraw np. popularnych kulek mocy, batonów czy wege-kremów. Walory smakowe i odżywcze czynią z nich zaś doskonałą przekąskę, odpowiednią zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Zabierzcie je na ferie
Daktyle Deglet Noir mogą pochwalić się wysoką zawartością potasu, który odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz miedzi – pierwiastka niezbędnego do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Przypadną więc do gustu miłośnikom zdrowej żywności, ale też osobom aktywnym fizycznie. Fakt, że firma Helio zapakowała je w praktyczne i wygodne opakowanie sprawia, że można po nie sięgnąć w każdej sytuacji i każdych warunkach np. w drodze na ferie, podczas szaleństw na stoku czy spacerów w górskiej scenerii. Jako towarzysz zimowych aktywności daktyle Deglet Noir są wskazane tym bardziej, że pomagają szybko zregenerować siły i dodają energii. Podobnie jak inne bakalie oferowane w linii Helio Natura, stanowią one bogate źródło błonnika pokarmowego i nie zawierają żadnych substancji konserwujących. Cena: ok. 4,00 – 5,00 zł za 100 g.

Producent: Helio
Więcej informacji na stronie: www.helio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *