Konkurs „Umil sobie wielkanocne kucharzenie”

Przygotowanie wielkanocnego menu wymaga wiele czasu i wysiłku. Chwile spędzone w kuchni można sobie jednak uprzyjemnić. Jak? Wystarczy otoczyć się miłymi dla oka przedmiotami, takimi jak naczynia z nowej kolekcji Return to the Village marki Emalia Polska Pleszew.

Umieszczony na nich, wykonany ze szczególną starannością motyw zdobniczy, na który składa się wizerunek stadka kur i stylizowany napis z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom rustykalnych aranżacji oraz osobom, które lubią kontakt z naturą i tęsknią za życiem na wsi. Oryginalne elementy dekoracyjne to nie jedyna zaleta tych naczyń. Garnki i kubki marki Emalia Polska Pleszew wykonane są z wysokiej jakości surowca, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Mają gładką powierzchnię zapobiegającą osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Emalia nie wchodzi w reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku. W naczyniach można gotować na każdym rodzaju płyt – również indukcyjnych, a nawet używać ich do podgrzewania potraw w piekarniku. Doskonale nadają się również do przechowywania dań w lodówce.

Dwa kroki do nagrody
Kolekcja Return to the Village obejmuje cztery różniące się rozmiarami garnki, rondelek oraz dwa kubki. Ich ceny mieszczą się w przedziale od 19,90 do 48,90 zł. Można je nabyć w sklepie internetowym: www.zasmakujradosci.pl. Przy odrobinie szczęścia można też dostać je gratis! Pięć zestawów złożonych z rondelka oraz kubka o pojemności 700 ml z tej właśnie serii mamy bowiem do rozdania w naszym najnowszym konkursie. Każdy taki zestaw wart jest ok. 73,00 zł.

Żeby mieć szansę go wygrać musicie zrobić tylko dwie proste rzeczy:

  • wymienić jedną potrawę, bez której nie wyobrażacie sobie Wielkanocy, tradycyjnie rok w rok pojawiającą się na Waszych stołach przy okazji tych świąt;
  • polubić nasz fanpage na Facebooku, a jeśli już to zrobiliście, to polubić post dotyczący tego konkursu.

Odpowiedzi na konkursowe pytania wyślijcie nam mailem na adres redakcja@foodandkitchen.pl lub zamieśćcie w formie komentarza na naszym fanpagu na Facebooku (przy okazji możecie także zamieścić na swoim blogu lub tablicy na Facebooku notkę dotyczącą konkursu).

Czas trwania zabawy
Konkurs trwa w dniach od 25 marca do 1 kwietnia (włącznie) do godziny 20.00. Jego laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *