Konkurs „Zatrzymaj lato”

Jak w deszczowy jesienny wieczór albo mroźny zimowy dzień przypomnieć sobie ciepło słoneczne lato? Wystarczy sięgnąć po domowy dżem, konfiturę lub powidła. Kupcie więc owoce i zabierzcie się do pracy, a w tzw. międzyczasie weźcie udział w naszym konkursie. Dzięki niemu własnoręcznie przez Was zrobione przetwory będą miały szansę trafić do gustownych słoików z pięknymi etykietami.

Domowe przetwory mają wiele atutów, a dzięki temu, że zamknięcie je nie tylko w porządnych, ale też po prostu ładnych słoikach marki Leifheit będą świetnie prezentowały się na półkach, a po otwarciu także na stole. Uroku dodadzą im elementy dekoracyjne (także marki Leifheit), takie jak odręcznie wypisane etykiety i bileciki czy serwetki, które można przewiązać sznureczkiem. Tak zapakowane powidła lub konfitura mogą stać się rozpieszczającym podniebienie podarunkiem „hand made”.

Jakie nagrody przygotowaliśmy

Każdy, kto weźmie udział w naszym konkursie ma szansę wygrać:

  • trzy słoiki o pojemności 167, 235 oraz 250 ml (dwa z nich mają prosty kształt, dzięki czemu można je bez problemu odwrócić do góry nogami i wydobyć całą zwartość oraz przystosowane są nie tylko wekowania, ale również do pieczenia);
  • dwa zestawy dekoracyjnych etykiet w kolorowej i czarno-białej kolorystyce, z których każdy zawiera ich po 20 sztuk;
  • zestaw do dekoracji 10 słoików obejmujący: samoprzylepne etykiety, bileciki, bawełniane serwetki, gumki oraz sznureczki z naturalnego włókna.

Co zrobić, żeby wygrać

Jeśli chcecie mieć szanse otrzymać jedną z pięciu takich nagród (o wartości ok. 87 zł każda) musicie zrobić tylko jedną rzecz – wysłać do nas zdjęcie Waszego ulubionego domowego dżemu, konfitury lub powideł albo podzielić się z nami przepisem na ten smakołyk.

Zdjęcie lub przepis prześlijcie nam mailem na adres redakcja@foodandkitchen.pl. Możecie też zamieśćcie je w formie komentarza na naszym fanpage’u na Facebooku (przy okazji zachęcamy żebyście polubili nasz fanpage, a także zamieścili na swoim blogu lub tablicy na Facebooku notkę dotyczącą konkursu).

Czas trwania zabawy

Konkurs trwa od 10 października do 16 października br. do godziny 20.00. Jego laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania, o którego wynikach poinformujemy 22 października.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie i zapełniania spiżarni, piwnic oraz kuchennych szafek domowymi przetworami. Praktyczne informacje o tym jak się do tego zadania zabrać znajdziecie w tekście „Sprawdzone patenty na domowe przetwory”, zamieszczonym na naszym portalu w zakładce ZAINSPIRUJ SIĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *