Konkurs „Więcej ciepła chłodną porą”

Choć zima jest już za półmetkiem, to zanim naprawdę się skończy jeszcze nie raz da się we znaki. Doczekać wiosny będzie łatwiej z nagrodą, jaką przygotowaliśmy dla Was w naszym najnowszym konkursie, do udziału w którym serdecznie wszystkich zapraszamy.

Gorąca herbata z dodatkiem cytryny, soku z malin, korzennych przypraw lub miodu oraz pobudzająca kawa to nieodłączne elementy zimowej codzienności. Jeśli pracujesz, uczysz się, relaksujesz czytając książkę lub oglądając telewizję, albo zapraszasz do domu znajomymi, to jedna filiżanka czy kubek tego typu napoju na pewno nie wystarczy. Co wtedy?

Dzbanek i termos w jednym
Możesz przygotować większą porcję herbaty lub kawy i wlać ją do stylowego próżniowego dzbanka Columbus marki Leifheit. Nowoczesny design oraz połyskujący, ciemnoczerwony kolor sprawiają, że efektownie prezentuje się on na stole. Najważniejsze jest jednak to, że naczynie mieści litr napoju i utrzymuje jego temperaturę (a także zatrzymuje aromat), dzięki czemu nie trzeba co chwilę biegać do kuchni żeby przygotować kolejną jego porcję. Praktyczny przycisk sprawia, że dzbanek bez problemów obsługuje się jedną ręką. Jego walory docenicie także wtedy, gdy zrobi się cieplej, bo zamknięte w nim napoje dłużej pozostaną przyjemnie chłodne.

Dwa kroki do nagrody
W naszym najnowszym konkursie mamy do rozdania pięć takich dzbanków (o wartości ok. 80 zł każdy). Żeby go wygrać musicie zrobić tylko dwie rzeczy:

  • uzasadnić w jednym zdaniu dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać nagrodę;
  • polubić nasz profil na Facebooku.

Swoje uzasadnienie wyślijcie nam mailem na adres redakcja@foodandkitchen.pl lub zamieśćcie w formie komentarza na naszym fanpagu na Facebooku (przy okazji możecie polubić nasz fanpage, a także zamieścić na swoim blogu lub tablicy na Facebooku notkę dotyczącą konkursu).

Czas trwania zabawy
Na zgłoszenia czekamy w dniach od 18 do 25 lutego (włącznie) do godziny 20.00. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni głosami redakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *