Konkurs „Odkrywamy zalety emalii”

Naczynia emaliowane, kiedyś bardzo popularne, obecnie wracają do łask. Jeśli jesteście ich fanami, albo odkrywacie ich walory, ten konkurs jest właśnie dla Was!

Nagrodami w nim są zestawy złożone z emaliowanego garnka (o średnicy 20 cm) oraz kubka (o średnicy 9 cm) z kolekcji Majolica marki Florina, która zachwyca kunsztownymi, a przy tym delikatnymi wzorami w niebieskim odcieniu. Ręcznie stworzony motyw zdobniczy urzeka elegancją, a przy tym pełnym ciepła stylem.

Co zrobić, żeby wygrać

Jeśli chcecie mieć szanse otrzymać jeden z pięciu takich zestawów (o wartości ok. 60 zł każdy) musicie zrobić tylko dwie rzeczy:

  • Wymienić jedną, Waszym zdaniem największą zaletę naczyń emaliowanych
  • Podać imię i nazwisko aktorki, która jest ambasadorką naczyń emaliowanych Florina by Emalia Pleszew.

Gdybyście mieli problem z tym drugim zadaniem, to zajrzyjcie na nasz portal😊

Odpowiedzi na konkursowe pytania wyślijcie nam mailem na adres redakcja@foodandkitchen.pl lub zamieśćcie w formie komentarza na naszym fanpagu na Facebooku (przy okazji możecie polubić nasz fanpage, a także zamieścić na swoim blogu lub tablicy na Facebooku notkę dotyczącą konkursu).

Czas trwania zabawy

Konkurs trwa w dniach od 28 sierpnia do 5 września br. do godziny 20.00. Jego laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania, o którego wynikach poinformujemy 10 września.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie i odkrywania atutów naczyń pokrytych emalią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *