Konkurs „Jan Niezbędny w Twoim domu”

Czy wyobrażacie sobie życie bez papieru do wypieków, folii aluminiowej i spożywczej, ściereczek, zmywaków czy worków na śmieci? No właśnie. My też nie. Dlatego w ramach najnowszego konkursu postanowiliśmy wyposażyć pięć osób w taki właśnie kuchenno-łazienkowy niezbędnik. A skoro to niezbędnik sygnować go musi marka Jan Niezbędny.

Zestawy nagród, które przygotowaliśmy dla was wspólnie z firmą Sarantis obejmują osiem produktów. Znajdziecie wśród nich:

 • innowacyjną folię aluminiową z papierem do pieczenia 2w1 (więcej informacji o tej nowości znajdziecie w zakładce Zainspiruj się http://foodandkitchen.pl/folia-aluminiowa-i-papier-do-pieczenia-w-jednym/);
 • folię Long Fresh, która jest bardziej rozciągliwa i samoprzylepna niż inne produkty tego typu;
 • papier do wypieków zastępujący natłuszczanie blachy;
 • ściereczki perforowane o wszechstronnym zastosowaniu, które można prać w pralce;
 • zmywak higieniczny zawierający środek antybakteryjny;
 • zmywak do delikatnych powierzchni, który skutecznie je czyści ale nie rysuje;
 • ściereczki uniwersalne, nadające się do wycierania na sucho oraz mycia na mokro;
 • przyjazne dla środowiska worki na śmiecie Eko Natura, których degradacja zaczyna się już po 18-24 miesiącach.

Co zrobić żeby wygrać
Łączna wartość każdego takiego ułatwiającego życie zestawu to ok. 55,00 zł. Żeby mieć szanse go wygrać nie musicie się specjalnie trudzić. Wystarczy, że:

 • wymienicie jeden produkt marki Jan Niezbędny zawsze obecny w waszym domu i uzasadnijcie w kilku słowach dlaczego wybraliście właśnie ten;
 • polubicie nasz portal na Facebooku, albo konkursowy post (jeśli portal już polubiliście).

Nazwę produktu, który wytypowaliście wraz z uzasadnieniem swojego wyboru wyślijcie nam mailem na adres redakcja@foodandkitchen.pl lub zamieśćcie w formie komentarza na naszym fanpagu na Facebooku (przy okazji możecie także zamieścić na swoim blogu lub tablicy na Facebooku notkę dotyczącą konkursu).

Do kiedy macie czas
Konkurs trwa w dniach od 12 do 19 kwietnia (włącznie) do godziny 20.00. Jego laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie, a wszystkim jej uczestnikom życzymy żeby szczęście uśmiechnęło się właśnie do nich.

 

2 comments

 1. Sylwia Szmulewicz-Pączkowska

  Jakiś czas temu zachwyciła mnie folia do żywności EASY. Zwykła folia zawsze doprowadzała mnie szaleństwa – w ogóle nie chciała współpracować! Niby każde opakowanie ma krawędź do odcinania kawałka folii, ale to po prostu się nie sprawdza. Biedny użytkownik męczy się niemiłosiernie, folia w międzyczasie skleja się w kilku miejscach… ostatecznie zawsze zużywałam dwa razy więcej folii i dwa razy więcej czasu, niż było to konieczne. Teraz czas na Easy – odrywam palcami taki kawałek, jaki mi pasuje, bez sklejania i innych katuszy!

 2. Krzysztof

  Zawsze zwracam uwagę na środowisko, dlatego używam worków na śmieci eko natura. Co z tego ze wyrzuce śmieci, gdy dalej bylaby folia, a tak wiem ze za jakiś czas jej nie będzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *