Konkurs Delecta Wypieki przyprawione miłością

Najważniejszym składnikiem domowego ciasta jest… serce, wkładane w każdą czynność podczas przygotowań przez kochaną osobę. Święta to szczególny czas, kiedy bez słów można powiedzieć bliskim tak wiele. Wypieki doprawione miłością, ozdobione uśmiechem i podane z radością, potrafią wyczarować najpiękniejszą atmosferę Bożego Narodzenia.

A Ty jaki masz sposób na to, by w Święta powiedzieć bliskim jak ważni są dla Ciebie? Podziel się z nami kreatywną odpowiedzią i wygraj zestaw słodkich niespodzianek od marki Delecta.

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. W komentarzu pod konkursem wpisz krótką odpowiedź na pytanie konkursowe (maksymalnie 5 zdań);
 2. Polub nasz fanpage na FB (możesz, ale nie musisz);
 3. Polub fanpage Delektujemy.pl (możesz, ale nie musisz;
 4. Zamieść na Twoim blogu lub na tablicy na swoim Facebook’u notkę na temat konkursu.

Konkurs trwa od dnia publikacji na stronie www.FOODandKITCHEN.pl do dnia 10 grudnia br. do godziny 20.00. Dane zwycięzców, wraz z informacją na temat wygranych nagród, zostaną opublikowane 12 grudnia br.

Na maile z adresami korespondencyjnymi zwycięzców czekamy do dnia 15 do godz. 19.00.

Nadesłanie propozycji konkursowej oznacza zgodę na jej publikację przez www.FOODandKITCHEN.pl oraz firmę Bakalland (Delecta).

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

6 comments

 1. Magdalena Wojtanowicz

  Moim sposobem na to, by w Święta powiedzieć bliskim, jak ważni są dla mnie, to spędzanie każdej chwili z nimi, to moje serce włożone w przygotowywania dla nich świątecznych potraw które lubią jak i wypieków. Zawsze staram się przygotować chodź jedną z ulubionych potraw każdego z domowników a potem odczuwać w głębi serca radość z ich radości i zadowolenia na danie które tak bardzo lubią i zajadają go z uśmiechem na twarzy a potem by móc usłyszeć DZIĘKUJE 🙂

 2. Ela30

  Staram się codziennie okazywać bliskim miłość, lecz w święta łączy nas szczególna zarzyłość.
  Puste miejsce przy stole do refleksji zobowiązuje, w tak wyjątkowym dniu, każdy szczególnie się czuje.
  Z dziećmi piekę pierniczki, kolędy przy tym śpiewamy, z mężem ozdoby choinkowe- stare naprawiamy.
  Nie gonię w poszukiwaniu prezentów- rzeczy nie mają, aż tak wielkiego znaczenia dla nas,
  święta przeżywamy duchowo,najbardziej cenny jest wspólnie spędzony czas.
  I kocham ich uśmiechy, gdy ręcznie robione przeze mnie ciapy i koraliki dostają- mówią wtedy „mamusiu koleżanki i koledzy na pewno takich nie mają”…

 3. Gabriela Małgorzata

  Dla moich bliskich piekę pyszne pierniczki.Lukrem maluję na nich moje pocałunki i uściski.Oni wiedzą że to tylko cząstka mojej miłości którą ich pragnę obdarować.

 4. Pyszny sernik dla mojego męża ,rurki z kremem dla syna,makowiec i ciasto z galaretką to mój sposób na wyrażenie tego jak są dla mnie ważni.Może ciasta nie są piękne jak z cukierni ale robię to dla nich bo je uwielbiają i wiedzą ,że zawsze bardzo się staram mimo ,że czasem nie wychodzi ale robię je z sercem,ochotą,radością i patrzę jak je zajadają.Wiem ,że nie ma nic piękniejszego jak wszyscy jedzą ulubione ciasto i oby takich chwil było jak najwięcej

 5. Święta to najlepsza okazja dla pokazania bliskim jacy są dla nas ważni. Moj sposób na okazanie tego to przede wszystkim bliskość i wspólne spędzenie świat. Gotuję i piekę dla rodziny same smakołyki, tak aby każdy znalazł dla siebie coś pysznego. Wkładam w to całe serce ponieważ uśmiech na ich twarzach jest dla mnie najpiękniejszym prezentem.

 6. Nulek

  Przyznaję się: JA PIERNICZĘ, a potem wypieki zdobię i część rozdaję mym bliskim większą, a tę mniejszą – sobie! 🙂 Kolorowe, z czekoladą i lukrem w różnych odcieniach – to dla mnie niezmierna frajda i okazja do zdobienia, a dla moich bliskich symbol tego, że ich kocham szczerze! Ja w moc pierników na Święta jako podarunków wierzę! Anioły, serca i gwiazdy, bałwany, dzwonki i kwiaty – mam wzorów w swoim portfolio wybór spory i bogaty, a moi najbliżsi mają cudnie ozdobione Święta. No i wiedzą, że jest ktoś, kto o nich myśli i pamięta! 🙂

  https://www.dropbox.com/s/o4vvv2v1qvw63xq/IMG_20171206_200954%20%E2%80%94%20kopia.jpg?dl=0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *