Kolekcja RAMIS Do salonu i jadalni

Kolekcja Ramis to niebanalne połączenie prostego stylu z elementami nowoczesnego designu. Prosty, bryłowaty kształt mebli oraz ich naturalna kolorystyka (dąb brązowy) to wyraźny ukłon w stronę minimalizmu, ale w oczy rzuca się także ich nowoczesny sznyt.
Fronty niemal każdego elementu w tej kolekcji są delikatnie wklęsłe i posiadają metaliczny pasek. Pozwala to uzyskać niebanalny efekt szerokiej ramy, która zdobi i bardziej eksponuje mebel w pokoju. Całość tworzy nowoczesny styl, który przyciąga uwagę i nadaje przestrzeni klasy.
Zahartowana kolekcja
Drzwiczki oraz półki w witrynach są wykonane z hartowanego szkła. Aby dodać im atrakcyjności, zainstalowano w nich efektowne i jednocześnie oszczędne oświetlenie typu LED.
Meble z tej kolekcji zapewniają dużo praktycznego miejsca do przechowywania lub eksponowania elementów ozdobnych. W skład kolekcji Ramis wchodzą: dwa bufety, dwa kredensy, dwie witryny, dwa stoliki, półka oraz szafka TV.
Kolekcja Ramis to nowa pozycja w ofercie sieci Agata. Zestaw przeznaczony jest do salonów, ale ze względu na wielość elementów pozwoli także zaaranżować aneks z jadalnią.
Poniżej prezentujemy poszczególne elementy kolekcji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *