KOLEKCJA ILUM – UROK JASNYCH WNĘTRZ

Ilum to stylowa kolekcja mebli do salonu i jadalni, która powstała z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Naturalny dekor dębowy w połączeniu z połyskliwą bielą rozjaśni każde pomieszczenie. Nawet mniejsze pokoje mogą zyskać zupełnie nowe życie. W dużych salonach i jadalniach kolekcja Ilum najlepiej prezentuje się na tle ciemniejszych, np. grafitowych ścian, ale sprawdzi się także we wnętrzach utrzymanych w jaśniejszej tonacji kolorystycznej, np. błękitu czy beżu. Biel na pierwszym planie Meble skrzyniowe z kolekcji Ilum zaprojektowano w taki sposób, że białe fragmenty korpusów zostały wysunięte lekko do przodu. Każdy z mebli wygląda tak, jakby powstał z dwóch osobnych elementów, które tworzą razem pomysłową i przyjemną dla oka układankę. Połyskliwa biel dominuje, a pozostający w cieniu subtelny dekor dębowy tonuje nieco wyrazisty charakter całej kolekcji. Tę zależność dobrze ukazuje duży stół rozkładany, którego biały blat wspierają solidne drewniane nogi. To pomysłowe zestawienie na pewno sprawdzi się w każdej nowocześnie urządzonej jadalni. Kolekcja Ilum zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania. Szuflady mebli wyposażono w system samodomykający, a fronty szafek – w bardzo praktyczny hamulec.

W skład kolekcji Ilum wchodzą: – Komoda Lewa – Witryna Prawa – Witryna Lewa (2 rodzaje) – Szafka RTV – Stolik okolicznościowy – Stół rozkładany – Półka wisząca – Oświetlenie (opcjonalne) Kolekcja Ilum dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Agata.

Agata_Ilum_RGB_good_res_aran__2

 

Agata_ILUM_szczeg___002_RGB_fine_resAgata_ILUM_szczeg___008_RGB_fine_resW tym roku salony Agata po raz pierwszy zostały Liderem Jakości w kategorii „Salony meblowe”. Konsumenci docenili m.in. wygląd sklepów, ofertę produktową i profesjonalizm obsługi klienta. Aktualnie sieć salonów Agata tworzy 19. wielkopowierzchniowych sklepów z bogatą ofertą meblami i akcesoriów do aranżacji wnętrz od ponad 150 różnych producentów. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie kolejnego salonu pod szyldem Agata w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie. Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości to dla nas szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ przyznają je konsumenci, czyli ta grupa osób, na której zadowoleniu zależy nam najbardziej. Satysfakcja Klientów to też czytelny sygnał, że nasze starania, by inspirować do urządzania pięknych wnętrz, które poprawiają komfort codziennego życia, zmierzają we właściwym kierunku – powiedział Marek Gonsior, Dyrektor ds. Marketingu Agata S.A.

Konsumencki Lider Jakości to jeden z najbardziej prestiżowych programów konsumenckich, który co roku wyłania najlepsze marki i firmy funkcjonujące na polskim rynku w wielu różnych kategoriach. Projekt prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki”, dodatku biznesowego do „Dziennika Gazety Prawnej”, gromadzi opinie konsumentów i umożliwia stworzenie rankingu produktów i usług uznawanych za najlepsze na polskim rynku pod względem jakości. Badanie Konsumencki Lider Jakości każdego roku przeprowadzane jest na reprezentatywnej grupie Polaków – w tegorocznej edycji próba badawcza wyniosła 11571 aktywnych konsumentów.