Knorr pomaga zasmakować w kaszy

Choć znane są od dawna, przez lata były niedoceniane i zapomniane. Obecnie z przytupem wracają do naszych kuchni, przede wszystkim ze sprawą swoich prozdrowotnych właściwości. O jakich produktach mowa? O kaszach.

Poznać je w najlepszym wydaniu pomoże nowa linia marki Knorr – Kasza pełna smaku. Produkty te zostały stworzone z wysokiej jakości, wyłącznie naturalnych składników, tj. różnych rodzajów kaszy oraz suszonych warzyw i ziół. Ich receptury od podstaw opracowywał szef kuchni Knorr – Piotr Murawski, który odpowiadał za dobór składników oraz zadbał o to, by dania, jakie na ich bazie powstają cechowały się doskonałym, dopasowanym do preferencji Polaków smakiem, tworzyły harmonijną całość i były odpowiednio doprawione.

Sześć pożywnych dań gotowych w kwadrans
Nowa linia marki Knorr obejmuje sześć propozycji, z których każdy szybko i z łatwością wyczaruje smaczny, ale przede wszystkim wartościowy posiłek za sprawą kaszy bogaty w białko i błonnik. Dzięki tym produktom nasz codzienny jadłospis może wzbogacić się w:

  • kaszotto meksykańskie, czyli połączenie kaszy bulgur i kaszą quinoa z dodatkiem aromatycznych pomidorów;
  • kotlety z kaszy bulgur, w których kaszy bulgur towarzyszy ciecierzyca oraz płatki papryki;
  • kaszotto orientalne złożone z kaszy quinoa, czerwonej soczewicy i kolendry, wzbogacone dodatkiem curry;
  • zapiekankę po włosku, w której kasza gryczana tworzy harmonijną całość z suszonymi pomidorami i szpinakiem;
  • placki – apetyczne, a jednocześnie wyśmienicie prezentujące się na talerzu danie powstające z kuskusu, cukinii oraz płatków papryki;
  • kaszotto grzybowe, czyli aromatyczną kompozycję złożoną z kaszy jęczmiennej pęczak, pieczarek oraz cebuli.

Każdą z wymienionych potraw przyrządza się z łatwością w zaledwie 15 minut. Każda jest świetnym rozwiązaniem na pyszny i pożywny obiad albo kolację, również dla osób będących na diecie wegetariańskiej. Opakowania produktów z linii Kasza pełna smaku pozwalają na przygotowanie trzech porcji poszczególnych dań. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 6,99 zł.

Producent: Unilever
Więcej informacji na stronie: www.knorr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *