Kilka kliknięć i stolik w restauracji zarezerwowany

Wieczór w restauracji to jedna z najpopularniejszych form spędzania wolnego  czasu, a zarazem bardzo przyjemny sposób na poznawanie nowych smaków. Wygodne dokonanie rezerwacji stolika w ulubionym lokalu za pomocą smartfona umożliwi dostępna od niedawna w Polsce aplikacja Dineout Poland.

Aplikacja pozwala przyjrzeć się mapie restauracji, a następnie kilkoma kliknięciami zarezerwować stolik w wybranym lokalu i terminie. W momencie dokonywania rezerwacji może też wybrać preferowane miejsce (na przykład w ogródku lub konkretnej sali), zaznaczyć chęć skorzystania z krzesełka dla dziecka oraz poinformować o urodzinowym charakterze organizowanego spotkania. W aplikacji znajdują się również informacje na temat organizowanych przez lokale wydarzeń specjalnych, dostępności w nich menu degustacyjnego oraz aktualnych promocji. Dodatkowe benefity zapewnia użytkownikom program lojalnościowy. Dineout Poland regularnie organizuje też konkursy w social mediach, w których wygrać można środki finansowe wykorzystania podczas składanych w lokalach zamówień.

Już 60 lokali w dwóch miastach
– Szczególnie zależało nam na stworzeniu aplikacji przyjaznej użytkownikowi, z intuicyjną obsługą, która już po pierwszym razie zachęca do ponownego skorzystania dzięki wygodzie i prostocie obsługi – podkreśla Blagovest Monev, pomysłodawca i twórca Dineout Poland. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z udanego debiutu na polskim rynku i zainteresowania ze strony restauracji, jak również dynamicznie rosnącej liczby osób, które z naszej aplikacji korzystają – dodaje. Aktualnie w projekt zaangażowanych jest ok. 60 lokali. Zdecydowana większość, bo ponad 50 znajduje się w Warszawie (są to m.in. Golden Apricot przy Krakowskim Przedmieściu oraz Ferment Praski w sercu odnowionej Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser, oferujące użytkownikom aplikacji 50% zniżki na całą ofertę), a kilka w Krakowie. Właściciel nie wyklucza jednak włączenia do projektu lokali działających w kolejnych polskich miastach.
Bezpłatna aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Więcej informacji na stronie: www.dineout.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *