Kiedy mniej znaczy więcej

Prosta forma, regularne linie, nieskazitelna gładkość i przejrzystość oraz hołd dla idei „less is more” – to flagowe cechy kolekcji Harmony marki Krosno. Osoby, które takie szkło cenią sobie najbardziej na pewno ucieszy fakt, że do linii dołączyło ostatnio kilka nowości.

Amatorów czerwonego wina jest u nas coraz więcej, a debiutujące w linii Harmony naczynia przeznaczone są właśnie do niego. Walory smakowe tego trunku doskonale wydobędą karafka, kieliszki, a także szklanki typu stemless. Idealnie przezroczyste szkło, z których je wykonano doskonale odsłoni głęboką barwę serwowanego w nich wina. Karafka (o pojemności 1,6 l) ma regularny kształt, delikatności dodaje jej szlifowane obrzeże. W naczyniu tym wyjątkowo elegancko prezentować się będą także napoje takie jak woda czy soki. Spójną całość z karafką stworzą postawione obok niej na stole, nie mniej subtelne i ponadczasowe jeśli chodzi o formę kieliszki do czerwonego wina, które zmieszczą go 470 ml. Szklanki stemless popularność zdobywały w tradycyjnych winiarskich regionach Francji i Włoch. Następnie moda na sączenie z nich wina podbiła rynek amerykański, a dziś wkracza do innych krajów, w tym także do Polski. Szklanki tego typu oferowane przez firmę Krosno Glass w ramach kolekcji Harmony mają nietypową pojemność (580 ml), która sprawia, że są wielofunkcyjne – można w nich podawać nie tylko czerwone wino, ale również koktajle lub desery.

Ceny opisanych nowości:

    • karafka – 46,49 zł;
    • zestaw złożony z karafki i dwóch kieliszków – 57,79 zł;
    • kieliszki – 48,49 zł za 6 szt.;
    • szklanki – 18,49 zł za 6 szt.

Wszystkie produkty z kolekcji Harmony, która obejmuje m.in. kieliszki do wielu innych trunków (białego wina, prosseco, szampana, koniaku, piwa) oraz szklanki (do białego wina typu stemless czy też niskie, pękate do napojów) dostępne są przez stronę www.sklep.krosno.com.pl

Producent: Krosno Glass
Więcej informacji o firmie na: www.krosno.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *