Kawiarnia przedłużeniem biura

Sieć Green Caffè Nero właśnie otworzyła 69. ze swoich stołecznych kawiarni. Jest ona o tyle nietypowa, że znajduje się w biurowcu Banku Millennium i mogą z niej korzystać wyłącznie pracownicy oraz goście tej instytucji.

Wspomniany lokal znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ul. Żaryna 2. Jest on dosyć duży – ma ponad 300 mkw. powierzchni. Klasyczne elementy wystroju zostały w nim ciekawie połączone z nowoczesnym wnętrzem, pełnym wygodnych kanap i foteli. Miejsce to wykorzystywane ma być przede wszystkim jako przedłużenie biura, w którym odbywać się będą mniej i bardziej formalne spotkania służbowe. Kawiarnia pozwoli też pracownikom banku na chwilę relaksu przy filiżance kawy. Będą też oni mogli kupić w niej kanapki lub inne przekąski, a także skosztować wyrobów cukierniczych, z których słynie Green Caffè Nero.

Ukłon w stronę pracowników
Pomysł stworzenia kawiarni w tym miejscu wyszedł ze strony Banku Millennium i stanowi odpowiedź na zmieniający się styl oraz kulturę pracy. – Ów styl i kulturę kształtuje wymagające, młode pokolenie pracowników, coraz liczniej zasilających także struktury Banku Millennium. Właśnie dlatego zaprosiliśmy do naszej Centrali markę, która serwuje doskonałą kawę, ale także zapewnia komfortową i klimatyczną przestrzeń do pracy – wyjaśnia Ivo Novo, dyrektor Departamentu Administracji i Infrastruktury Banku Millennium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *