Kasa i przytulaki do zgarnięcia

Pieniądze oraz pluszowe maskotki to nagrody, jakie można wygrać w dwóch prowadzonych obecnie przez firmę Colian akcjach promocyjnych.

Przez dwa miesiące, od 1 do 31 trwa loteria wafli Familijnych pod hasłem „Chrupnij kasę”. Każdego dnia aż 50 osób ma szansę zdobyć w niej 50 zł. Żeby zasilić swoje konto taką kwotą wystarczy kupić opakowanie wafli Familijnych, oznaczone specjalną naklejką i wpisać znaleziony pod nią kod na stronie www.promocjafamilijne.pl. Odpowiedź o ewentualnej wygranej otrzymuje się od razu. Gotówka też jest do natychmiastowego odebrania za pomocą BLIK-a lub standardowym przelewem. Do tego dochodzi jeszcze nagroda główna w wysokości 50 tys. zł, która zostanie rozlosowana 1 sierpnia wśród wszystkich, którzy zarejestrują kody i zachowają promocyjne opakowania najbardziej rodzinnych wafli w Polsce. W akcji bierze udział sześć ich najpopularniejszych wariantów: klasyczne Familijne o smaku śmietankowym, kakaowym i kakaowo-śmietankowym oraz Familijne Gofrowe z musem czekoladowym, waniliowym i karmelowym.

Przytul Akuka w promocji żelków
Powody do zadowolenia mają też wielbiciele soczyście owocowych żelków Akuku!, które cechują się jednocześnie obniżoną o 30% zawartością cukrów. Do końca czerwca ich zakup w wybranych sklepach (osiedlowych, super- oraz hipermarketach) nagradzany będzie pluszową maskotkę bohatera marki – sympatycznego, niebieskiego Akuka. Aby odebrać jednego z 60 tysięcy pluszaków trzeba nabyć żelki Akuku! i galaretki Hellena za minimum 10 zł. W koszyku mogą znaleźć się: Zdrowocki, Wąż-Paje, Kwaśne Miśki, Charakterne Miśki, Te nadziane Owocki lub Pyszczki, albo też galaretki o smaku kultowej białej tudzież czerwonej oranżady Hellena. O akcji informują ustawione w sklepach charakterystyczne standy z produktami obu marek.Szczegółowy jej regulamin dostępny jest na stronie: www.colian.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *