Karnawałowe przyjęcie w dobrym stylu

Smakowite danie, przekąski i wyborne trunki to jeszcze nie koniec przepisu na wyjątkowe karnawałowe spotkanie. Odpowiednią oprawę zapewni im elegancka porcelana oraz szkło marki Fyrklövern.

Doskonałe tło dla menu serwowanego podczas licznych w karnawale bankietów i przyjęć  stanowiły będą trzy zaprezentowane poniżej zastawy, z których każdy łączy elegancję z wyrazistym wzornictwem oraz najwyższą jakością.

Stworzony, by celebrować
Serwis Diamond jest wprost idealny na przyjęcia. Dekor inspirowany diamentowymi szlifami, a także zdobienia z 18-karatowego złota nadają mu wyjątkowy charakter. Zastawa zawiera szeroki wybór talerzy, salaterek, półmisków, a także sztućców, kieliszków i innych dodatków, na których i w których wszystko prezentować się będzie niezwykle elegancko oraz smakowicie.

Stół nakryty po królewsku
Subtelne dekoracje w srebrno-złotych kolorach w połączeniu z szarym, gładkim obrusem stanowią niezwykle luksusowe połączenie, które szczególnie pasuje na okres karnawału. Taką oprawę stołu idealnie dopełni porcelana z serii Victoria, która zachwyca delikatną formą, a zdobienia z 18-karatowego złota nadają jej królewskiego splendoru.

Na fali smakowych doznań
Zastawa Celebration o lekko falistym kształcie z subtelnym, ręcznie nanoszonym wzorem w odcieniu błyszczących szarości i połyskującymi platyną krawędziami to wybór dobry na prawdziwą ucztę smaków. Będzie doskonałym tłem dla kolorowych potraw podanych podczas karnawału. Wspaniale wyeksponuje przekąski, dania główne i desery.

Jakość made in Skandynawia
Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat wyrobiła sobie wysoką pozycję na europejskim rynku dóbr luksusowych. Jej produkty projektowane są i tworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Więcej na stronach: www.fyrklovern.pl i

Landing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *