Karnawał w domu nie musi być nudny

Zalecenie „zostań w domu” sprawia, że tegoroczny karnawał będzie inny niż poprzednie. Można go jednak spędzać na wiele fantastycznych sposobów. Warto mieć wtedy pod ręką przekąski, którymi łatwo podzielić się z najbliższymi.

Przedstawiamy trzy sposoby na atrakcyjne spędzenie karnawałowego wieczoru w domu. Jako „akompaniament” do tych aktywności proponujemy przekąski marki Łapsy, które można dostosować do konkretnych aktywności. 

Po pierwsze planszówki
Gra w planszówki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w małym gronie. Stymulują mózg do logicznego i jednocześnie kreatywnego myślenia. Ponadto, jeśli zdecydujemy się na gry zręcznościowe, dodatkowo pracujemy nad motoryką – nie tylko u dzieci, ale również dorosłych. Doskonałą przegryzką do tego typu rozrywki będą Łapsy orzeszki solone, dostępne w dwóch wariantach opakowań: 100 i 150 g, które kosztują odpowiednio 4 i 5,5 zł. Orzechy pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu i są rekomendowane do codziennego spożywania (oczywiście, w odpowiednich ilościach).

Po drugie kino w domu
Długi zimowy wieczór spędzony pod kocem, z migoczącymi lampkami w tle, emocjonującym filmem akcji, wzruszającą komedią romantyczną czy wciągającym serialem. Do tego duża miska wybornego popcornu. Czyż to nie brzmi wspaniale? Tym bardziej, że ulubiony popcorn – solony lub maślany – można przygotować w kilka minut. Wystarczy sięgnąć po Łapsy popcorn do mikrofali, w cenie ok. 2,00 zł.

Po trzecie karaoke
Śpiewanie to świetna forma spędzania wolnego czasu, ale również uwalniania emocji. Karaoke to aktywności, która cieszy się dużym powodzeniem. Dlaczego nie zorganizować go w domu? By dodać pikanterii temu wydarzeniu, wystarczy w przerwie pomiędzy utworami kosztować prażynek Łapsy o smaku ognistych papryczek habanero. Prażynki są dostępne również w wersji ser-cebula, papryka, zielona cebula, bekon oraz solone. Wszystkie kosztują 3,5 zł za 130 g.

Wygodnie zapakowane przekąski marki Łapsy można nabyć w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Ich producentem jest polska firma TBM.

Więcej informacji na stronie: www.lapsy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *