Kanapkowy w domu i poza nim

Kremowe w konsystencji serki twarogowe Hochland Kanapkowy to pyszny i pożywny dodatek do pieczywa lub przekąsek. Są one dostępne w wielu intensywnych smakach oraz dwóch formatach opakowań.

W sezonie pikników i wyjazdów szczególnie docenimy Kanapkowy Mini. Jego wygodne, dzielone na cztery porcje opakowanie zostało bowiem stworzone po to, byśmy mogli cieszyć się tym serkiem także poza domem (na wycieczce, w pracy czy na siłowni) i mieć go zawsze pod ręką. Każdy minikubeczek zawiera ilość produktu odpowiednią do konsumpcji na raz. To od nas zależy ile ich ze sobą zabierzemy i po jakie smaki sięgniemy. Opakowanie tego typu zawierają po cztery porcje serka śmietankowego, w sprzedaży są też miksy, w których obok wspomnianego już wariantu znajdziemy też Kanapkowy ze szczypiorkiem lub Kanapkowy z ogórkiem i koperkiem.
W przypadku serka w klasycznym opakowaniu wybór smaków jest jeszcze bogatszy, a pole do popisu przy tworzeniu kanapek czy przekąsek jeszcze szersze. Do wspomnianego już trio dochodzą bowiem kolejne trzy równie wyraziste i charakterne propozycje, czyli: Kanapkowy z czosnkiem i ziołami, Kanapkowy z prażoną cebulką oraz Kanapkowy z szynką. Dodajmy, że obecnie firma Hochland silnie wspiera produkt marketingowo. Jednym z przykładów owego wsparcia są próbki Kanapkowego rozdawane podczas plenerowych pokazów filmowych, odbywających się w ramach cyklu „Kino na leżakach”.

Ceny i gramatury
Hochland Kanapkowy klasyczny – 2,99 zł za 130 g; Hochland Kanapkowy Mini – 2,99 zł za 4 x 30 g

Producent: Hochland
Więcej informacji na stronie: www.hochland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *