Kalendarz, dzięki któremu zadbacie o planetę  

Nowy rok to czas podejmowania postanowień. Niektórzy decydują się zadbać o formę, inni o rozwój zawodowy czy osobisty. A może warto pomyśleć o tym, żeby zatroszczyć się o środowisko naturalne i wdrożyć do codziennego życia nawyki, które będą służyć jego ochronie?

W noworocznych postanowieniach często niestety nie udaje się nam zbyt długo wytrwać. Jednak do poprawy stanu naszej planety powinniśmy dążyć stale i konsekwentnie. Początkowo może to wydawać się trudne, ale w rzeczywistość wcale takie nie jest. Przyjrzyjmy się na przykład środkom czystości, których używamy i zamiast kupować gotowe spróbujmy zrobić je sami. Do stworzenia ekologicznego płynu do mycia okien wystarczy nam szklanka wody, szklanka octu, 3 łyżki soku z cytryny i… już.
Sposobów na to, by zatroszczyć się o naturę jest mnóstwo. Jeśli chcecie poznać ich więcej, sięgnijcie po kalendarz marki Tchibo „To będzie dobry rok”. Jest on pełen wskazówek jak, za pośrednictwem małych kroków, działać na korzyść środowiska. W środku znajdziecie przykłady ekonawyków, przepisy i praktyczną wiedzę, która pomoże Wam wdrożyć zasady zero waste w domu. Co więcej, kalendarz wykonany jest w całości z papieru posiadającego certyfikat FSC, który jest gwarancją pochodzenia z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Cena i dostępność:
Kalendarz jest do nabycia w sklepach stacjonarnych Tchibo, a kosztuje 49,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *