Kaczka Zagrodowa – Jakość i wyjątkowy smak!

Kaczka to jeden z najszlachetniejszych rodzajów drobiu. Potrawy przygotowane z tego mięsa są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Wybierając kaczkę, warto wybierać mięso najwyższej jakości, które jest zdrowe i zachwyca smakiem.

Mięso kacze często gości na stołach podczas świąt i uroczystości, ale warto sięgać po ten rodzaj drobiu także na co dzień. Mimo pieczenia bądź smażenia, kaczka zachowuje swoją soczystość i kruchość. Daje również ogromne pole dla kulinarnej wyobraźni – idealnie komponuje się z owocami, bakaliami, miodem i słodkimi dodatkami. Doskonale smakuje również w wersji wytrawnej, np. w towarzystwie czerwonego wina, kaszy bądź grzybów.

Prozdrowotne trendy żywieniowe sprawiają, że coraz częściej sięgamy po naturalne, nieprzetworzone produkty. Poszukujemy również mięsa o pewnym pochodzeniu i karmionego naturalnymi paszami. Kaczka Zagrodowa to idealny wybór dla osób dbających o zdrowie. Hodowana jest wyłącznie w małych rodzinnych gospodarstwach, w tradycyjny sposób – z dostępem do naturalnego światła. Odżywiana karmą 100% roślinną bez GMO daje gwarancję najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Mięso Kaczki Zagrodowej jest naturalnie bogate w tłuszcze z rodziny omega-6 oraz witaminy z grupa A i B. W porównaniu z mięsem wieprzowym lub wołowym zawiera również mniej cholesterolu.

Podając na rodzinnym stole kaczkę, warto wiedzieć skąd pochodzi. Mięso najwyższej jakości to zdrowie i smak na talerzu.

 

 Kaczka Zagrodowa nowy packshot

Młoda Kaczka Zagrodowa

Producent: Sedar S.A.

Cena: 16 zł /kg

www.zagrodowy.pl

www.facebook.com/Zagrodowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *