Jogurty, obok których nie przejdziesz obojętnie

Producent Fantasii znów postanowił zaskoczyć konsumentów. Wprowadzone przez niego w ramach kolejnej edycji limitowanej nowości to uczta nie tylko dla podniebienia, ale i dla oczu.

Tym, co wyróżnia je na sklepowych półkach są urocze dodatki oraz przyciągające wzrok opakowania w najmodniejszych kolorach. Jasnoróżowy zarezerwowany jest dla wariantu Love, w którym delikatnemu, kremowemu jogurtowi towarzyszą zbożowe serduszka z białą czekoladą. Miętowy zaś dla wariantu Lucky. W jego przypadku identyczny jogurt zestawiony został z chrupiącymi pszennymi koniczynkami w polewie o smaku mlecznym. Oczywiście smakowite, symbolizujące miłość i szczęście dodatki umieszczone zostały w oddzielnych komorach, dzięki czemu każdy może zjeść Fantasię na swój sposób. Sugerowana cena obu jogurtów z limitowanej edycji wynosi 1,99 zł za 104 g.

Więcej informacji o produktach marki Fantasia, lubianej przez konsumentów za to, że pozwala im zatrzymać się na chwilę i oddać przyjemności można znaleźć na stronie www.danone.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *