Jeszcze bardziej niebiański smak pianek Ptasie Mleczko®!

W 1936 roku Jan Wedel, zainspirowany podróżą po Francji, wpadł na pomysł, aby w swojej Fabryce rozpocząć produkcję niezwykłych, słodkich pianek oblanych czekoladą. Szukając nazwy przysmaku Jan pytał swoich pracowników: Czego potrzeba do szczęścia człowiekowi, który już wszystko posiada?, jedna z osób odpowiedziała: Tylko ptasiego mleka. Tak powstało Ptasie Mleczko® – jeden z najbardziej kultowych wedlowskich produktów. Pianki do dziś zachwycają swoim smakiem, który teraz jest jeszcze bardziej dopasowany do preferencji wielbicieli E.Wedel.

Pianki Ptasie Mleczko® są sztandarowym i niepowtarzalnym produktem E.Wedel, który gości w domach Polaków od pokoleń. Dlatego chcemy, aby jego smak odpowiadał na aktualne potrzeby i gusta miłośników słodyczy. W konsekwencji marka E.Wedel zdecydowała się na ulepszenie receptury pianek Ptasie Mleczko® – mówi Dominika Igielińska, Junior Branded Content Manager.

Ulepszenie receptury pianek Ptasie Mleczko®

Delikatność i wyjątkowa lekkość – to cechy najbardziej cenione w piankach Ptasie Mleczko® przez konsumentów. Dzięki pracy ekspertów E.Wedel, marka wzmocniła te wyróżniki oferując jeszcze smaczniejsze pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą.

W ramach testów produkcyjnych powstało aż 4 miliony pianek. Dzięki temu producent mam pewność, że są jeszcze delikatniejsze w smaku. Przeprowadzone badania potwierdziły, że udoskonalone Ptasie Mleczko® w opinii miłośników E.Wedel, zmieniło się na lepsze. Nowe pianki są tej samej wielkości, również liczba sztuk w opakowaniach nie ulegnie zmianie.

Delikatne odświeżenie opakowań Ptasie Mleczko®

Delikatnej transformacji uległa również szata graficzna. Nowe opakowania pianek Ptasie Mleczko® bazują na ptasich wzorach, które spotkały się z ciepłym przyjęciem w 2019 roku. Tegoroczna zmiana ma na celu uspójnienie wyglądu opakowań pianek z nowym designem proponowanym w innych produktach z portfolio E.Wedel.

Obecnie na kartonikach widnieje chłopiec z zebrą, powiększone zostało logo, a obok apetycznych pianek umieszczono symbole nawiązujące do smaku danego wariantu.  Dzięki wprowadzonym modyfikacjom wielbiciele kultowego produktu będą mogli szybciej znaleźć go na sklepowej półce, a jednocześnie będą dalej cieszyć się pięknymi wzorami, które zostały zaprojektowane przez młodych polskich ilustratorów.

Pianki Ptasie Mleczko® z ulepszoną recepturą są dostępne na sklepowych półkach od początku września.

Producent: LOTTE Wedel Sp. zo.o.
Więcej informacji ba stronie: www.wedel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *