Jesienne inspiracje z Fyrklövern

Mieniące się w słońcu odcienie złota, czerwieni i brązu, kolorowe liście, kasztany i żołędzie – polska jesień ma swój niepowtarzalny klimat. Tę wyjątkową aurę można uchwycić także w domowym zaciszu. Jesienna dekoracja stołu w towarzystwie porcelany Celebration od Fyrklövern, zachwyci miłośników natury i niebanalnej elegancji.

Wyjątkowa kolekcja stworzona przez artystkę Anne Rooslien to hołd złożony szwedzkiej księżniczce  z okazji jej zaślubin. Ten elegancki serwis o lekko falistym kształcie oraz ręcznie nanoszonych zdobieniach utrzymanych w delikatnych odcieniach szarości to kwintesencja wyrafinowanej prostoty i ponadczasowej elegancji. Artystyczny duch serwisu Celebration w połączeniu z oryginalną jesienną aranżacją, sprawi, że chwile spędzone przy stole staną się prawdziwą celebracją wspólnych chwil w najlepszym stylu.

Przygotowując nakrycie stołu, w tym sezonie zamiast gotowych dekoracji, warto sięgnąć po najprostsze, ale jakże efektowne rozwiązania. Piękne, gustowne ozdoby znajdziemy w lasach
i parkach. Kolorowe liście, błyszczące kasztany i żołędzie, dojrzałe w słońcu dynie i aromatyczne grzyby – to dobrodziejstwo natury, które można wykorzystać do przygotowania oryginalnych stylizacji stołu.

Fantazyjnie udekorowany obrus albo aranżacja w szklanym naczyniu, podkreślą niesamowity klimat jesiennych posiłków. Naturalne dekoracje będą również wspaniałym tłem dla porcelany Celebration od Fyrklövern.

fyrklovern_celebration-3

Fot. Fyrklövern

fyrklovern_celebration-4

Fot. Fyrklövern

fyrklovern_celebration-5

Fot. Fyrklövern

fyrklovern_celebration-6

Fot. Fyrklövern

fyrklovern_celebration

Fot. Fyrklövern

fyrklovern_celebration1

Fot. Fyrklövern

Więcej na temat kolekcji marki Fyrklövern na stronie www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku w Malmö i właśnie świętowała Jubileusz 40-lecia istnienia. Przez ten czas, ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży produktów najwyższej, jakości projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. Fyrklövern z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *