Jednoręczni pomocnicy

Problem „braku rąk”, który w kuchni zdarza się dosyć często przynajmniej częściowo rozwiążą dwa sprytne patenty firmy Leifheit. Przedświąteczne wypieki to idealna okazja do tego, by przekonać się jak sprawdzają się one w praktyce.

Musisz równomiernie podsypać mąką blat lub stolnicę zagniatając ciasto, a może chcesz udekorować cukrem pudrem babkę lub inny wypiek, a jednocześnie przygotowywać kolejny. W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się sitko marki Leifheit. Dzięki specjalnemu mechanizmowi można go bowiem używać jedną ręką. Dodatkowo – co wcale nie jest standardem w przypadku takich sprzętów – nadaje się ono do mycia w zmywarce ponieważ zostało wykonane w z wysokiej jakości stali szlachetnej. Sugerowana regularna cena sitka wynosi 59 zł.

Do tworzenia bardziej finezyjnych dekoracji takich jak: kwiatki, kropki, kółka, artystyczny napis z lukru albo wzorki ze śmietany polecamy z kolei praktyczny wyciskacz. Podobnie jak sitko do mąki i cukru obsługuje się go jedną ręką, naciskając kciukiem tłok wyciskacza. Sześć różnorodnych znajdujących się w zestawie końcówek daje szerokie pole do popisu przy zdobieniu tortów, mazurków oraz innych słodkich i słonych przysmaków. Co ważne, wyciskacz zarówno łatwo się napełnia jak i myje. Jego sugerowana regularna cena to 42 zł.

Więcej informacji na: www.leifheitsklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *