Jakie wyposażenie wybrać do ponadczasowej kuchni?

Ponadczasowa aranżacja kuchennego wnętrza bazuje na przemyślanej, uniwersalnej stylistyce zabudowy oraz urządzeniach kuchennych wysokiej jakości. Od zlewozmywaka po piekarnik – wszystkie sprzęty kuchenne w takiej kuchni powinny być dopasowane do siebie, bo wizualna harmonia jest sprawdzonym antidotum na upływ czasu.

Niezależnie czy poszukujemy wyposażenia do przytulnej, zamkniętej kuchni czy przestronnej strefy gotowania połączonej z jadalnią lub salonem warto wybrać urządzania z wydłużoną gwarancją, praktyczne, ergonomiczne i innowacyjne. To najprostsza recepta na radosne gotowanie przez lata.

Szwajcarska marka Franke proponuje zestaw urządzeń Frames by Franke, który w szampańskim kolorze i szlachetnym, stalowym wykończeniu składa się z piekarnika, płyty grzewczej, okapu nablatowego i dopasowanego kolorystycznie zlewozmywaka z Fragranitu+.

W zgodzie z najnowszymi trendami, które łączą w sobie prostotę, elegancję i zaawansowane technologie płyta grzewcza z kolekcji Frames by Franke zsynchronizowana jest z okapem, który wysuwa się z kuchennego blatu wraz z uruchomieniem płyty i dostosowuje moc pochłaniania do jej mocy grzewczej.

Piekarnik z linii Frames by Franke oferuje pełne spektrum praktycznych funkcji, które są nieocenioną pomocą w codziennym gotowaniu. Technologia DCT (Dynamic Cooking Technology), bazująca na równomiernemu rozprowadzeniu ciepła dzięki innowacyjnym grzałkom i systemie obiegu powietrza to gwarancja zawsze udanych efektów pieczenia. Ponadto piekarniki Franke mają doskonałą izolację termiczną drzwi, które pozostają zawsze chłodne w dotyku, a różnorodne programy automatyczne sprawiają, że można piec rozmaite potrawy szybciej i bardziej ekonomicznie.

Niezależnie od stylu, w jakim aranżowana jest kuchnia, aby była przestrzenią ponadczasową powinna być wyposażona w funkcjonalne urządzenia najwyższej jakości. Minimalistyczny design, elegancja i zaawansowane technologie to kluczowe i uniwersalne atrybuty urządzeń kuchennych dla kuchni pomyślanych, jako ponadczasowe.

Fot. Franke

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Od ponad 100 lat szwajcarska marka jest synonimem jakości i innowacji. Systemy kuchenne Franke tworzą zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, które wyróżnia uniwersalne wzornictwo, perfekcja wykonania oraz ergonomiczna funkcjonalność. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach, w Polsce spółka działa od 1993 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *