Jak zrobić, żeby się nie narobić – radzi Jan Niezbędny

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc już za chwilę zaczniemy realizować nasze ambitne plany związane
z tradycyjnymi potrawami i świątecznymi porządkami. Co zrobić, aby zachować jeszcze mnóstwo siły, kiedy już dom wypełni się cudownymi zapachami, a po kurzu zostanie tylko wspomnienie? W tym roku postawmy na szybkie i przyjemne przygotowania i dajmy sobie pomóc Janowi Niezbędnemu!

Zapomnij o przywieraniu

Pyszne wielkanocne baby i mazurki to nieodłączny element świąt. Aby wyeliminować coroczną walkę z przywierającym papierem do naszych wypieków, użyj Papieru 8 m Jana Niezbędnego, który dzięki specjalnej silikonowej warstwie nie przywiera do ciasta i formy oraz zastępuje natłuszczanie blachy. Można przykrywać nim również wierzch ciasta, co zapobiega jego przypalaniu.

Pasztet w foremce

W tym roku daj sobie pomóc i masę mięsną wlej do foremek do ciast i pasztetów Jan Niezbędny, które nie wymagają smarowania tłuszczem. Jeśli pasztetu wyszło za dużo dla Twojej rodziny, możesz go również zamrozić w foremce do pieczenia i zamrażania Jan Niezbędny! Pokrywka umożliwia szczelne zamknięcie, a na jej papierowej, wierzchniej stronie można opisać zawartość. Aby rozmrozić pasztet, możesz go włożyć do piekarnika bezpośrednio z zamrażarki.

Błyskawiczny porządek

Po kulinarnych wyczynach czas na doprowadzenie kuchni do ładu. Aby nie tracić czasu, użyj chłonnych i miękkich ściereczek na rolce Jan Niezbędny, które idealnie nadają się do wycierania zarówno na sucho, jak i na mokro. Błyskawicznie zetrzesz nimi stół, blat, zlew i kuchenkę. Możesz je wykorzystać także do sprzątania łazienki, wycierania kurzu, czyszczenia butów, wycierania kwiatów, a nawet sprzątania w samochodzie. Wygoda i skuteczność w jednym!

Niezbędne przechowywanie

Znów okazało się, że udało Ci się przyrządzić więcej jedzenia, niż Twoja rodzina jest w stanie zjeść? Odpowiednio zapakowana żywność dłużej zachowuje świeżość, a Ty nie marnujesz pieniędzy i czasu. W silikonowym pojemniku Jana Niezbędnego przechowasz żywność na półce, w lodówce i zamrażarce. Może by

również używany w kuchence mikrofalowej. Po wykorzystaniu możesz go umyć w zmywarce, a następnie złożyć, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Produkty Jana Niezbędnego:

Jan Niezbędny_papier do wypieków_cena ok. 5,50 zł_8 m Jan Niezbędny_pojemnik silikonowy 1200ml_cena ok. 23,00pln Jan Niezbędny_ściereczki uniwersalne na rolce_niebieskie_cena ok. 11,00 zł_50 szt. Jan Niezbędny_ foremki do pieczenia aluminiowe do ciast i pasztetów_cena ok. 4,50 zł_3szt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *