Jak samodzielnie zrobić świąteczne dekoracje

Do Wielkanocny pozostał jeszcze kilka dni. Warto wykorzystać je na zrobienie drobnych ozdób, które sprawią, że w domu zapanuje świąteczna atmosfera. Będzie to też świetny sposób na kreatywne spędzenie czasu z dziećmi.

W zakładce inspiracje na platformie internetowej www.WszystkiegoSlodkiego.pl znajdziecie podpowiedzi jak własnoręcznie przygotować wiele niskobudżetowych dekoracji takich jak stroik z wydmuszek czy wielkanocny wianek. Klimat nadchodzących świąt doskonale podkreślą też pudełka na słodycze w kształcie zajączków, które same w sobie również mogą być ozdobą. Na wielkanocnym stole obowiązkowe są pisanki. Dlatego na platformie nie mogło zabraknąć prostych i naturalne sposoby na to, jak zafarbować jajka przy pomocy składników powszechnie dostępnych w naszych kuchniach. Dostępna jest tam również plansza oraz inne akcesoria niezbędne do przygotowania gry „Słodka Przygoda”.  Poza papierowym cukierkami w rozgrywkach można też wykorzystać prawdziwe łakocie np. babeczki, ciasteczka czy kostki czekolady. Takie słodkie atrakcje umieszczone na polach na pewno spowodują zwroty akcji i dostarczą dużo dobrej zabawy.

Najsłodsze miejsce w sieci
Platforma internetowa WszystkiegoSlodkiego.pl przeznaczona jest  fanów ciast, deserów i tematyki około kulinarnej. Poza działem inspiracji z szerokim wyborem kreatywnych pomysłów DIY, wskazówek oraz porad, znajduje się na niej także  kompendium sprawdzonych przepisów o różnym stopniu trudności. Dodatkowo eksperci w dziedzinie wypieków, specjalnie dla WszystkiegoSlodkiego.pl, stworzyli i na bieżąco aktualizują Ciastopedię – encyklopedia zawierającą zbiór definicji związanych z tematem pieczenia ciast oraz przygotowaniem deserów. Na platformie funkcjonuje też sklep internetowy, oferujący produkty i akcesoria do pieczenia i dekorowania. Przedłużenie wirtualnej platformy stanowi całkowicie realne, profesjonalne studio kulinarne WszystkiegoSłodkiego.pl.  W miejscu tym (znajdującym się w Gdańsku) odbywają się warsztaty i eventy o charakterze kulinarnym oraz fotograficznym. Partnerami Studia są: Dr. Oetker, Bosch oraz Wilton.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *