Naucz się gotować ekspresowo

„Kuchnia dla zabieganych” – jedna z tegorocznych premier w ofercie wydawnictwa Jedność – to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić czas, ale też pieniądze, a przy okazji zdrowo się odżywiać.

Wymyślanie i przygotowywanie posiłków po dniu spędzonym w pracy czy na uczelni to spore wyzwanie. Nierzadko kończy się ono nerwowym bieganiem po sklepie i kupowaniem niezbyt wartościowych dań gotowych, albo też przygotowywaniem na szybko czegoś, na co tak naprawdę wcale nie ma się ochoty. Nowy poradnik wydawnictwa Jedność, zatytułowany „Kuchnia dla zabieganych” pokazuje jak zmienić ten san rzeczy.

Co pod okładką?
Autorzy książki tworząc ją za cel postawili sobie żeby była ona jak najbardziej praktyczna. Stąd umieszczone w niej zostały opisy metod i trików pozwalających ekspresowo gotować na zapas. W „Kuchni dla zabieganych” znajdziemy także wskazówki dotyczące przygotowywania oraz przechowywania bazowych składników potraw (m.in. makaronów, ryżu, kasz, warzyw, mięs, sosów i innych dodatków), które można w kolejnych dniach podgrzewać, modyfikując je na kilka różnych sposobów. Najwięcej stron zajęły jednak przepisy na łatwe w wykonaniu, ale zarazem oryginalne i smakowite posiłki (od przekąsek, przez sałatki i dania obiadowe na ciastach kończąc), przy czym jest przy nich miejsce na wpisanie własnych pomysłów. Na końcu książki umieszczone zostały propozycje różnych tygodniowych jadłospisów wraz z listą zakupów potrzebnych, by przygotować przewidziane w nich dania, a także naklejki na pojemniki z poszczególnymi półproduktami.

W weekend na cały tydzień
Zachęcamy Was, żebyście poszli za radami zawartymi w „Kuchni dla zabieganych” i w sobotę lub niedzielę zrobili większe zakupy oraz przygotowali sobie bazy do posiłków, jakie będziecie serwować w kolejnych dniach tygodniach, kiedy każda minuta jest na wagę złota. Zobaczycie jak tego typu, wcale nie tak trudna do wdrożenia zmiana w organizacji kuchni zrewolucjonizuje Wasze gotowanie.

„Kuchnia dla zabieganych”  podstawowe  informacje:

  • autorzy Anne Loiseau (tekst),
    Delphine Amar-Constantini (zdjęcia);
  • liczba stron  160;
  • format – 190 x 245 mm;
  • oprawa miękka;
  • cena  36,00 zł.

Książkę można zamówić na stronie: www.jednosc.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *