Jack Daniel’s parkuje w górach

Zakopane, Szczyrk i Stronie Śląskie – to miejscowości, gdzie znajdują się specjalne strefy marki Jack Daniel’s z zaparkowanymi w nich, charakterystycznymi przyczepami. Osoby, których zimowe szlaki omijają te rejony zaproszone są zaś na  organizowane w całym kraju imprezy z cyklu Jack Lives Here.

Wspomnianych stref szukać należy na Gubałówce, obok hotelu Meta w Szczyrku oraz hotelu Perła w Stroniu Śląskim. Wizyta w nich pozwala poczuć klimat Lynchburga – południowego, amerykańskiego miasteczka, w którym od 1866 roku tworzona jest Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Z ulokowanych w nich czarnych przyczep barmani serwują drinki, którymi można niespiesznie delektować się, odpoczywając na rozstawionych wokół leżakach. Repertuar koktajli doskonale wpisuje się w atmosferę zimowych wieczorów, spędzanych z ekipą przyjaciół i znajomych. Znajduje się w nim Lynchburg Lemonade, w którym smak Jack Daniel’s Tennessee Whiskey podkręca orzeźwiająca lemoniada i przygotowywany na ciepło Jack Honey Hot Toddy, w którym miodowy Jack Daniel’s Tennessee Honey łączy się z aromatami korzennych przypraw. Fani klaski mogą spróbować Jack Rye Sour, tym razem przygotowywanego na bazie żytniego Jack’a, a tropiciele wyjątkowych wrażeń – rozpalającego, choć zmrożonego Jack Daniel’s Tennessee Fire.
Ci, którzy nie zdołają odwiedzić górskich miejscówek Jack’a zaproszeni są zaś na odbywające się w klubach na terenie całej Polski imprezy z cyklu Jack Lives Here. Uczestnicząc w nich będzie można poznać charakter whiskey z Lynchburga, a przy okazji zgarnąć atrakcyjne gadżety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *