Jabłkowe grzańce od Braci Sadowników

Zimowych wieczorów nic nie umila bardziej niż ciepły koc albo rozgrzewający napój. W roli tego ostatniej roli świetnie sprawdzi się podany na gorąco sok jabłkowy z dodatkiem korzennych przypraw.

Z taką propozycją wychodzą do konsumentów Bracia Sadownicy, zachęcając do tworzenia własnych wersji grzańca, ale koniecznie na bazie soku Tłoczone Jabłko. Jest on bowiem w pełni naturalny (nie zawiera dodatku cukru, barwników ani konserwantów) i uzyskiwany w wyniku tłoczenia na zimno polskich jabłek dojrzewających w sadzie w Śmiłowicach. Sok wystarczy podgrzać, a następnie wzbogacić go ulubionymi dodatkami, takimi jak cynamon, imbir czy goździki. Uzyskany w ten sposób bezalkoholowy grzaniec, będzie smakował  całej rodzinie, również najmłodszym.

Opcja dla wygodnych
Bracia Sadownicy mają również propozycje dla osób, które szukają gotowych rozwiązań. Jest nią przygotowane  specjalnie na sezon zimowy Grzane Jabłko. Świeżo wytłoczony sok jabłkowy zastał tu połączony z sokami z innych owoców oraz korzennymi przyprawami. Wielbicielom klasycznych kompozycji smakowych do gustu na pewno przypadnie Grzane Jabłko z cynamonem i goździkami. Tym, którzy lubią idealnie zbalansowane nuty słodyczy i ostrości polecamy wariant z pomarańczą i imbirem. Na amatorów kombinacji ciekawych i nieoczywistych czeka zaś Grzane Jabłko z maliną i kardamonem. Wszystkie sprawdzą się zarówno w wersji  na ciepło, jak i na zimno. Nowości, podobnie jak wszystkie produkty Braci Sadowników, mają prosty, krótki skład. Są one lekko pasteryzowane, co gwarantuje bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów odżywczych i smakowych świeżych owoców.

Opakowania, cena i dostępność
Zarówno Tłoczone Jabłko jak i Grzane Jabłko sprzedawane są w butelkach pojemności 250 ml, które kosztują ok. 3,50 zł. Produkty Braci Sadowników oferują sklepy sieci Lidl, Żabka, Orlen oraz wybrane placówki niezrzeszone.
Więcej informacji na stronie: www.braciasadownicy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *