IF Design Award dla piekarników z linii Frames by Franke

Zainspirowane miłością do gotowania, zaprojektowane przez Franke: wielofunkcyjne piekarniki z najnowszej linii Frames by Franke otrzymały Oskara Designu, czyli najbardziej pożądany znak doskonałości projektowej- IF Design Award.

Modele piekarników FS 913 P, FS 913 M oraz FS 982 M stanowią połączenie bezkompromisowej formy z przemyślaną funkcjonalnością. Wykonane z najlepszej jakości szkła oraz stali szlachetnej, zachwycają każdym detalem. Wszystkie łączy również 11-milimetrowa ramka, która stała się znakiem rozpoznawczym kolekcji Frames by Franke. Piekarniki dostępne są w kolorze czarnym oraz szampańskim, co pozwala na stworzenie pięknej przestrzeni dopasowanej do różnych oczekiwań użytkowników. Poza wyrafinowanym wzornictwem, urządzenia urzekają intuicyjną obsługą, a dzięki funkcjom takim jak wygodne czyszczenie za pomocą pyrolizy, możliwości przyrządzania kilku potraw jednocześnie, czy superszybkie nagrzewanie, pieczenie nabiera nowego znaczenia.

IF Design Award to jedna z najbardziej liczących się na świecie nagród w zakresie wzornictwa przemysłowego, która przyznawana jest od ponad 60 lat. Wszystkie zgłaszane projekty są szczegółowo analizowane i surowo oceniane przez grono ponad sześćdziesięciu wybitnych, międzynarodowych ekspertów w dziedzinie designu.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.framesbyfranke.com oraz www.franke.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *