Herbaciane upominki od Ahmad Tea London

Eleganckie opakowania, które umożliwiają rozkoszowanie się ulubionymi smakami herbat to prezentowa propozycja Ahmad Tea London. W kolekcji odnajdziemy puszki inspirowane sztuką, ukazujące brytyjskie symbole, prezentujące barwne dziedzictwo Anglii, a także klasyczne propozycje, które będą idealnym uzupełnieniem każdej wyjątkowej okazji. To wspaniały upominek, którym możemy obdarować bliskich z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Dla miłośników sztuki
Dla herbacianych miłośników sztuki przygotowane zostały puszki z kolekcji Fine Tea. W linii znalazły się takie mieszanki jak: Orange Blossom, Earl Grey, Heavenly Oolong oraz English Breakfast, zamknięte w opakowaniach zdobionych malowidłami jednego z francuskich artystów, przez większość życia związanego z A Anglią. To puszki, które przykuwają wzrok i czynią parzenie herbaty jeszcze przyjemniejszym.

ATL_Heavenly Oolong
Prezent w stylu brytyjskim
Marka Ahmad Tea London w ręce wielbicieli herbat oddaje także kolekcję brytyjską. W tej linii znalazły się trzy puszki ukazujące symbole Anglii: czerwony londyński autobus, charakterystyczną budkę telefoniczną w tym samym kolorze oraz oficerów Gwardii Królewskiej. Opakowania są jednocześnie skarbonkami, a więc będą nam służyć nawet po wykorzystaniu torebek z herbatą.

bri
Barwne dziedzictwo Anglii
Kolekcja Heritage Caddies to eleganckie puszki w trzech kolorach: srebrnym, złotym oraz czerwonym. To herbaciane mieszanki zamknięte w opakowaniach ukazujących barwne dziedzictwo Anglii – od Hyde Parku do mostu Tower Bridge. To wspaniała pamiątka oraz najlepsze herbaty.

ATL_Heritage (1) ATL_Heritage (2) ATL_Heritage (3)
Bogaty wybór herbacianych mieszanek
W prezentowej kolekcji Ahmad Tea London odnajdziemy także klasyczne propozycje. Chest Four i Classical to eleganckie opakowania, które zawierają bogaty wybór herbat czarnych, zielonych oraz naparów ziołowych. Znajdziemy w nich między innymi English Breakfast, Earl Grey, Darjeeling oraz English Tea No. 1, które zamknięte zostały w hermetycznych aluminiowych kopertach. Możemy ich smakować w zależności od okazji i nastroju – są wspaniałym dodatkiem do każdej pięknej chwili, także tych świątecznych.

chest
Więcej informacji na temat Ahmad Tea London można znaleźć na stronie www.ahmadtea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *