Herbaciane upominki od Ahmad Tea London

Eleganckie opakowania, które umożliwiają rozkoszowanie się ulubionymi smakami herbat to prezentowa propozycja Ahmad Tea London. W kolekcji odnajdziemy puszki inspirowane sztuką, ukazujące brytyjskie symbole, prezentujące barwne dziedzictwo Anglii, a także klasyczne propozycje, które będą idealnym uzupełnieniem każdej wyjątkowej okazji. To wspaniały upominek, którym możemy obdarować bliskich z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Dla miłośników sztuki
Dla herbacianych miłośników sztuki przygotowane zostały puszki z kolekcji Fine Tea. W linii znalazły się takie mieszanki jak: Orange Blossom, Earl Grey, Heavenly Oolong oraz English Breakfast, zamknięte w opakowaniach zdobionych malowidłami jednego z francuskich artystów, przez większość życia związanego z A Anglią. To puszki, które przykuwają wzrok i czynią parzenie herbaty jeszcze przyjemniejszym.

ATL_Heavenly Oolong
Prezent w stylu brytyjskim
Marka Ahmad Tea London w ręce wielbicieli herbat oddaje także kolekcję brytyjską. W tej linii znalazły się trzy puszki ukazujące symbole Anglii: czerwony londyński autobus, charakterystyczną budkę telefoniczną w tym samym kolorze oraz oficerów Gwardii Królewskiej. Opakowania są jednocześnie skarbonkami, a więc będą nam służyć nawet po wykorzystaniu torebek z herbatą.

bri
Barwne dziedzictwo Anglii
Kolekcja Heritage Caddies to eleganckie puszki w trzech kolorach: srebrnym, złotym oraz czerwonym. To herbaciane mieszanki zamknięte w opakowaniach ukazujących barwne dziedzictwo Anglii – od Hyde Parku do mostu Tower Bridge. To wspaniała pamiątka oraz najlepsze herbaty.

ATL_Heritage (1) ATL_Heritage (2) ATL_Heritage (3)
Bogaty wybór herbacianych mieszanek
W prezentowej kolekcji Ahmad Tea London odnajdziemy także klasyczne propozycje. Chest Four i Classical to eleganckie opakowania, które zawierają bogaty wybór herbat czarnych, zielonych oraz naparów ziołowych. Znajdziemy w nich między innymi English Breakfast, Earl Grey, Darjeeling oraz English Tea No. 1, które zamknięte zostały w hermetycznych aluminiowych kopertach. Możemy ich smakować w zależności od okazji i nastroju – są wspaniałym dodatkiem do każdej pięknej chwili, także tych świątecznych.

chest
Więcej informacji na temat Ahmad Tea London można znaleźć na stronie www.ahmadtea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *